ZPRÁVY

Exstarostka Hamplová dráždí novým porsche

28. července 2014, 18:43, Jaroslav Kropáč
Exstarostka Hamplová dráždí novým porsche Mohelnice - Servítky si s tvrdou politickou konkurencí nebere exstarostka Mohelnice Jana Zwyrtek Hamplová. Jen několik týdnů před volbami si pořídila nové citrónově žluté porsche. Jak sama říká, luxusní automobil je stejně výjimečný jako ona i jako Mohelnice. Vůz už se stal terčem obdivu, závisti a vtipů.

 „Mám malé žluté porsche, které rozhodně jako já nesplyne s davem, protože splynout nechci,“ dráždí politické protivníky a možná i leckteré spoluobčany J. Z. Hamplová, která se v podzimních komunálních volbách bude opět ucházet o křeslo starostky. Na luxusním automobilu dokonce plánuje postavit část své předvolební kampaně. Tvrdí, že Mohelnice může být pod jejím vedením stejně luxusní značkou jako její nový vůz. „Vím, že vy mi pomůžete. Že mohelničtí můj tým v říjnu prostě zvolí,“ vzkazuje spoluobčanům Hamplová.

Internet zavalila lavina vtipů

Zálibu exstarostky v oblibě rychlých aut dokázali dovedně využít různí vtipálci i její politická konkurence. Internetem se rychlostí blesku šíří vtípky, které neobvyklý krok Hamplové zesměšňují. Jedna z fotomontáží dokonce zachycuje porsche se sponzorskými nápisy obcí Rudoltice, Chlumec a Líšnice. Právě prvně zmiňovaná vesnice poslala Hamplové na účet milióny korun jako odměnu za právní služby, které jí přidělila bez výběrového řízení, za což později dostala od Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže stotisícovou pokutu.


Ilustrační foto: red

Exstarostka Hamplová si splnila sen. Koupila si nové porsche a věří, že s ním dojede k vítězství ve volbách. Její nový počin se stal snadným cílem mnoha vtipálků, kteří vytvořili například tuto fotomontáž a umístili ji na internet.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Reagovat na příspěvek:
Datum: 28.7.2014 22:52
Titulek: Re: §
Autor: Pet Ros
Koupit v bazáči ojetinu jako Hamplová umí každej. Dnes to stojí míň než sOctáva. Stačí mrknout na TipCars. A jak se Hamplová chlubí, že má barák a bazén - Česko je bazénářská velmoc. To má skoro každej. Takže zase jen PíáRo pro Hamplovou. Zase populizmus.
Hlavně už by ji měli z mohelnické politiky s prodejnoým lůzrem Miketou vykopat!
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 3 vstupenky na novou českou romantickou komedii LÉTO S GENTLEMANEM, kterou šumperské kino Oko uvádí od 14. do 25. února. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Který populární český herec napsal scénář k filmu Léto s gentlemanem?

A) Jaromír Hanzlík
B) Jiří Bartoška
C) Ondřej Vetchý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební a taneční přehlídku KELTSKÝ VEČER, která se uskuteční v DK Šumperk v sobotu 16. února, vyhráli Alena Turková z Bratrušova, Ivana Tomášková ze Svébohova, Jana Koníčková z Rudy nad Moravou, Elena Hřebáčková ze Šumperka a Josef Haramia ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhru si vyzvedněte v pokladně kina OKO v Šumperku.