ZPRÁVY

Exstarostka Hamplová dráždí novým porsche

28. července 2014, 18:43, Jaroslav Kropáč
Exstarostka Hamplová dráždí novým porsche Mohelnice - Servítky si s tvrdou politickou konkurencí nebere exstarostka Mohelnice Jana Zwyrtek Hamplová. Jen několik týdnů před volbami si pořídila nové citrónově žluté porsche. Jak sama říká, luxusní automobil je stejně výjimečný jako ona i jako Mohelnice. Vůz už se stal terčem obdivu, závisti a vtipů.

 „Mám malé žluté porsche, které rozhodně jako já nesplyne s davem, protože splynout nechci,“ dráždí politické protivníky a možná i leckteré spoluobčany J. Z. Hamplová, která se v podzimních komunálních volbách bude opět ucházet o křeslo starostky. Na luxusním automobilu dokonce plánuje postavit část své předvolební kampaně. Tvrdí, že Mohelnice může být pod jejím vedením stejně luxusní značkou jako její nový vůz. „Vím, že vy mi pomůžete. Že mohelničtí můj tým v říjnu prostě zvolí,“ vzkazuje spoluobčanům Hamplová.

Internet zavalila lavina vtipů

Zálibu exstarostky v oblibě rychlých aut dokázali dovedně využít různí vtipálci i její politická konkurence. Internetem se rychlostí blesku šíří vtípky, které neobvyklý krok Hamplové zesměšňují. Jedna z fotomontáží dokonce zachycuje porsche se sponzorskými nápisy obcí Rudoltice, Chlumec a Líšnice. Právě prvně zmiňovaná vesnice poslala Hamplové na účet milióny korun jako odměnu za právní služby, které jí přidělila bez výběrového řízení, za což později dostala od Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže stotisícovou pokutu.


Ilustrační foto: red

Exstarostka Hamplová si splnila sen. Koupila si nové porsche a věří, že s ním dojede k vítězství ve volbách. Její nový počin se stal snadným cílem mnoha vtipálků, kteří vytvořili například tuto fotomontáž a umístili ji na internet.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Reagovat na příspěvek:
Datum: 28.7.2014 22:52
Titulek: Re: §
Autor: Pet Ros
Koupit v bazáči ojetinu jako Hamplová umí každej. Dnes to stojí míň než sOctáva. Stačí mrknout na TipCars. A jak se Hamplová chlubí, že má barák a bazén - Česko je bazénářská velmoc. To má skoro každej. Takže zase jen PíáRo pro Hamplovou. Zase populizmus.
Hlavně už by ji měli z mohelnické politiky s prodejnoým lůzrem Miketou vykopat!
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s Rejem o tři lístky na film Rocketman.Životní příběh hudební legendy Eltona Johna, vinoucí se od jeho hudebních začátků až na samotný vrchol, protkaný jeho největšími hity. Režie se ujal Dexter Fletcher, který stál za dokončením filmu Bohemian Rhapsody. Šumperské kino OKO ho promítá ve čtvrtek 30. května. Můžete být u toho, pokud odpovíte správně na soutěžní otázku. Výherce zveřejníme v příštím čísle.

Otázka:
V hlavní roli Eltona Johna zazáří Taron Egerton. V jakém kresleném filmu si Eltona Johna již zazpíval

A) Tajný život mazlíčků
B) Ledová královna
C) Zpívej

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESU na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volné vstupenky pro třikrát dvě osoby na zahajovací koncert festivalu Klášterní hudební slavnosti 2019 konaný v šumperském Domě kultury 7. června, vyhrávají: L. Odehnalová z Kolšova, M. Kulhaj ze Šumperka a Z. Trhalová ze Zábřeha. Blahopřejeme! Vstupenky si vyzvedněte v pokladně DK.