ZPRÁVY

EKO servis přiblíží, jak správně třídit odpad

18. srpna 2012, 06:30, redakce
Zábřeh – Své desáté výročí založení se společnost EKO servis Zábřeh rozhodla oslavit na tradičním Zábřežském kulturním jarmarku rozsáhlou prezentací své činnosti a zábavným programem pro děti. Dopoledne soboty 15. září bude EKO servisu patřit prostor placeného parkoviště na náměstí Osvobození.

Dospělí i děti se seznámí s provozní technikou firmy, například se svozovými vozidly, všestranným Mercedesem UNIMOG, EGHOLM a plošinou. Pro nejmenší budou navíc připravené atrakce v podobě domina, jízdě na koloběžkách, házením na desku a dalších.

Významnou součástí prezentace EKO servisu budou informace o třídění odpadu. Zájemci zjistí nejen proč a jak odpad separovat, ale dozví se také konkrétně, kolik odpadu vyprodukuje a vytřídí občan Zábřeha v porovnání s okolními městy a proč je vůbec třídění důležité. Na jarmarku se rovněž představí partneři projektu EKO-KOM, ELEKTROWIN a EKO LAMP.

Cílem prezentace společnosti je přiblížit občanům EKO servis a hledat cesty k dalšímu zkvalitnění jeho činnosti. Tomu poslouží i anonymní dotazník, mapující spokojenost občanů s činností firmy, ekologické myšlení obyvatel města i návrhy na další rozvoj služeb. Návštěvníci s vyplněným dotazníkem se pak mohou těšit na zajímavé dárky. EKO servis rozdá stovky setů tašek na separovaný odpad. Snahou společnosti je rovněž využít oslav jubilea ke zdůraznění potřeby třídění odpadu a uvědomění si důležitosti ekologického chování a dopadů tvorby odpadů na životní prostředí.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.