ZPRAVODAJSTVÍ

E.(E.)T. - Mimozemšťan

29. listopadu 2016, 09:00, téma ÚVODNÍK, Jaroslav Kropáč
Vzpomínáte na film Stevena Spielberga E.T. - Mimozemšťan? Vypadá to, že projekt ministra financí Andreje Babiše EET má s tímto snímkem společného víc než jen název. Vše nasvědčuje tomu, že i Babiš je zřejmě pořádný ufon a počínání obyčejných pozemšťanů – živnostníků, patrně dost dobře nechápe.

 Babiš ale není jediným ufonem mezi námi. Ti z vás, kteří pozorně sledují kauzu Podniků města Šumperka a hotelu Sport, vědí, že i v tomto příběhu vystupuje několik osob, jejichž přemýšlení a hlavně chování nejspíš pochází z Marsu.
Na čtvrté straně tohoto vydání Týdne na severu si můžete přečíst rozhovor s osmdesátiletým Květoslavem Vykydalem ze Šumperka, který přivezl z mistrovství světa seniorů v atletice několik zlatých medailí. Zastavení času a tedy i fyziologického stárnutí je pro vyspělé vesmírné civilizace typickým znakem.
Těm z vás, kterým tyto důkazy o existenci, ať už dobrých, nebo zlých mimozemšťanů nestačí, mohu slíbit, že v pátrání po nich budeme pokračovat. Prozradím, že už v dalším vydání našeho týdeníku si budete moci přečíst o tom, jak ufoni, dosazení do řízení velkých bankovních ústavů chtějí zničit šumperský venkov.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 29.11.2016 15:22
Titulek: ufoni před sociálkou
Autor: petr fajman
117
170
Zajeďte si v den vyplácení dávek před šumperskou sociálku. Tolik ufonů pohromadě jste ještě neviděli. Jsou částečně podobní nám lidem, akorát tak zvláštně mluví a gestikulují. A nechtějí pracovat.
Reagovat
Datum: 1.12.2016 10:16
Titulek: Ufoni kolem nás
Autor: laďa
78
125
Vidím to poněkud jinak. Babiš se pokouší pouze narovnat to, co doslova zachrápal ministr financi Klaus. Připomínám jeho větu...."začneme podnikat a pak nastavíme zákony"... A vzhledem k tomu, že dal přednost vlastní kapse, tak na ty zákony nějak nedošlo. Všichni ti největší řvouni kolem Babiše měli dost času NATO, vymyslet, jak zabránit úniku peněz. Ono se to nezdá, ale v tomto nepořádku se díky asi nejen Klausovi plácáme už čtvrt století.
No pokud jde o některé naše radní a jejich souvislost s hotelem Sport, ale i jinými případy, asi bych ufony neurážel a ony radní včetně zlatoústého starosty bych nazýval přiléhavějším výrazem. Čeština to umožňuje.
Reagovat
Datum: 1.12.2016 11:31
Titulek: Re: Ufoni kolem nás
Autor: J.
102
149
To seš tak mladej, že jsi tak naivní, nebo to je už stařecká naivita?
Reagovat
Datum: 1.12.2016 18:08
Titulek: Re: Ufoni kolem nás
Autor: laďa
123
111
Človíčku J. to co píšu je potvrzená skutečnost. Tebe nenapadám. Ani za to nestojíš, protože se nedokážeš podepsat a píšeš anonymně. Možná, že to souvisí s nějakou tvou duševní anomálií. Pomáhá vlažná voda, viz. Postřižiny.
Reagovat

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).