ZPRAVODAJSTVÍ

E.(E.)T. - Mimozemšťan

29. listopadu 2016, 09:00, téma ÚVODNÍK, Jaroslav Kropáč
Vzpomínáte na film Stevena Spielberga E.T. - Mimozemšťan? Vypadá to, že projekt ministra financí Andreje Babiše EET má s tímto snímkem společného víc než jen název. Vše nasvědčuje tomu, že i Babiš je zřejmě pořádný ufon a počínání obyčejných pozemšťanů – živnostníků, patrně dost dobře nechápe.

 Babiš ale není jediným ufonem mezi námi. Ti z vás, kteří pozorně sledují kauzu Podniků města Šumperka a hotelu Sport, vědí, že i v tomto příběhu vystupuje několik osob, jejichž přemýšlení a hlavně chování nejspíš pochází z Marsu.
Na čtvrté straně tohoto vydání Týdne na severu si můžete přečíst rozhovor s osmdesátiletým Květoslavem Vykydalem ze Šumperka, který přivezl z mistrovství světa seniorů v atletice několik zlatých medailí. Zastavení času a tedy i fyziologického stárnutí je pro vyspělé vesmírné civilizace typickým znakem.
Těm z vás, kterým tyto důkazy o existenci, ať už dobrých, nebo zlých mimozemšťanů nestačí, mohu slíbit, že v pátrání po nich budeme pokračovat. Prozradím, že už v dalším vydání našeho týdeníku si budete moci přečíst o tom, jak ufoni, dosazení do řízení velkých bankovních ústavů chtějí zničit šumperský venkov.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 29.11.2016 15:22
Titulek: ufoni před sociálkou
Autor: petr fajman
157
205
Zajeďte si v den vyplácení dávek před šumperskou sociálku. Tolik ufonů pohromadě jste ještě neviděli. Jsou částečně podobní nám lidem, akorát tak zvláštně mluví a gestikulují. A nechtějí pracovat.
Reagovat
Datum: 1.12.2016 10:16
Titulek: Ufoni kolem nás
Autor: laďa
108
164
Vidím to poněkud jinak. Babiš se pokouší pouze narovnat to, co doslova zachrápal ministr financi Klaus. Připomínám jeho větu...."začneme podnikat a pak nastavíme zákony"... A vzhledem k tomu, že dal přednost vlastní kapse, tak na ty zákony nějak nedošlo. Všichni ti největší řvouni kolem Babiše měli dost času NATO, vymyslet, jak zabránit úniku peněz. Ono se to nezdá, ale v tomto nepořádku se díky asi nejen Klausovi plácáme už čtvrt století.
No pokud jde o některé naše radní a jejich souvislost s hotelem Sport, ale i jinými případy, asi bych ufony neurážel a ony radní včetně zlatoústého starosty bych nazýval přiléhavějším výrazem. Čeština to umožňuje.
Reagovat
Datum: 1.12.2016 11:31
Titulek: Re: Ufoni kolem nás
Autor: J.
123
196
To seš tak mladej, že jsi tak naivní, nebo to je už stařecká naivita?
Reagovat
Datum: 1.12.2016 18:08
Titulek: Re: Ufoni kolem nás
Autor: laďa
178
123
Človíčku J. to co píšu je potvrzená skutečnost. Tebe nenapadám. Ani za to nestojíš, protože se nedokážeš podepsat a píšeš anonymně. Možná, že to souvisí s nějakou tvou duševní anomálií. Pomáhá vlažná voda, viz. Postřižiny.
Reagovat