KULTURA

Džemfest začíná bohatým doprovodným programem

12. října 2016, 07:00, Jan Kratochvíl
Džemfest začíná bohatým doprovodným programem Šumperk - Kromě hlavního hudebního večera v pátek 21. října v DK Šumperk, na kterém zahrají třeba kapely Buty, Jelen, O5 a Radeček nebo Atmo music, chystá oblíbený festival Džemfest nabitý doprovodný program.

 Ten vypukne 14. října v Ostružné v hotelu Skiland večerem věnovaným kultuře jesenických hor.
Ve středu 19. října v osm hodin večer se Džemfest podívá do šumperské kavárny Pikola, kde otevře výstavu Art foto olomoucká výtvarnice Štěpánka Coufalová a k tomu jí zahraje písničkář Rhys Braddock z Nového Zélandu.
Básník a zpěvák Oldřich Janota představí v rámci Džemfestu svou knihu Příběhy z Božího lesa, ze které přečte úryvky ve čtvrtek 20. října od 18.30 hodin v šumperské knihovně.
Jedinečný zážitek nabídne ČEZ filmová scéna Džemfestu. „Kissák Gene Simmons uvolnil veřejná promítací práva na koncert v Las Vegas pouze na jeden jediný večer v úterý 25. října. Neváhali jsme a zařadili tento dechberoucí záznam na filmovou scénu Džemfestu,“ podotkl pořadatel Tomáš Patný. Neopakovatelnou show Kissáků nasnímalo 24 kamer, takže na plátně šumperského kina uvidí hudební fanoušci všechny detaily, které na normálním koncertě nemohou postřehnout. Kdo přijde na koncert stylově pomalovaný nebo v tričku Kiss, získá slevu na vstupném.
Vstupenky na všechny pořady letošního Džemfestu jsou již v prodeji v obvyklých předprodejích nebo online na www.dzemfest.cz.


V doprovodném programu festivalu Džemfest vystoupí také písničkář Oldřich Janota.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.