KULTURA

Džemfest prodává Zajíce v pytli

10. dubna 2019, 09:00, Vladimíra Bartoňová
Šumperk – Festival Džemfest zahájil předprodej vstupenek na svůj jubilejní 20. ročník, který se uskuteční 18. října v Domě kultury. Lístky na oblíbenou akci jsou již nyní k mání, a to za poloviční cenu. Má to ale háček - pořadatelé dosud nezveřejnili program.

 „Akce stylově pojmenovaná Zajíc v pytli se koná každoročně a její popularita u návštěvníků Džemfestu roste,“ uvedl za pořadatele Tomáš Drenka. První rok takto organizátoři prodali asi dvě stovky vstupenek, vloni už přes pět set. „Máme upřímnou radost, že lidé nakupují lístky půl roku dopředu, aniž by znali program. Vážíme si takové důvěry,“ zkonstatoval Drenka.

Jedná o největší rockový festival pod střechou v ČR

Vstupenky za speciální cenu 250 korun si zájemci mohou již nyní objednávat na webových stránkách Dzemfest.cz. Po zveřejnění programu 1. června lístky podraží na 399 korun a v den akce se cena zvedne o další stokorunu. Ovšem v den konání Džemfestu bývají vstupenky zpravidla již vyprodané.

„Díky akci Zajíc v pytli mohou party kamarádů či kamarádek ušetřit na vstupném opravdu hezké peníze, které jim pak zbudou třeba na dodržování pitného režimu během festivalu,“ dodává s úsměvem Tomáš Drenka.

Online objednávka Zajíce v pytli na www.dzemfest.cz.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Do kin míří film Yesterday. Víte jaké to je, když jste jediný člověk na světě, který zná písničky The Beatles? Dvě legendy britského filmu, oscarový režisér Danny Boyle a scenárista legendárních komedií Richard Curtis, spojili síly a natočili originální a hravou komedii o muzice a lásce. Šunmerské kino OKO ho promítne ve čtvrtek 27. června. Tři z vás mohou být u toho, když správně odpoví na soutěžní otázku a budou mít kapku štěstíčka při losování. Výherce zveřejníme v příštím čísle.

Soutěžní otázka:

Jaký film nenatočil režisér Danny Boyle?
a) Milionář z chatrče
b) Trainspotting
c) Jobs

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESA na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Tři volné vstupenky na divadelní představení Manželství v kostce, které uvede zábřežský kulturní dům v pátek 21. června od 19 hodin zcela netradičně v kině RETRO, vyhrávají: Květa Dvořáková z Velkých Losin, Petra Brachtlová z Libiny a Bronislava Nečesaná z Mohelnice. Blahopřejeme! Vstupenky si vyzvedněte v pokladně Kulturního domu.