KULTURA

Džemfest nabízí Zajíce v pytli

6. května 2013, 08:29, BH
Džemfest nabízí Zajíce v pytli Šumperk – Festival Džemfest, čerstvý držitel Ceny města Šumperka, už nabízí vstupenky na příští ročník, který se uskuteční 18. října. Lístky jsou teď k mání s výraznou slevou. Má to ale háček. Pořadatelé zatím nezveřejnili program.

„Z každoročních ohlasů na festival máme pocit, že spousta lidí chodí na Džemfest nejen za muzikou, ale hlavně kvůli atmosféře a setkávání se s přáteli. Proto letos zkusíme otestovat, zda si vstupenku na Džemfest koupí, aniž by předem znali program,“ vysvětluje dramaturg Domu kultury Šumperk Ondřej Polák.

Akce pojmenová Zajíc v pytli tak nabízí vstupenky na letošní Džemfest za 150 korun. Po zveřejnění programu 1. června podraží na 250 korun. „Party kamarádů tak mohou ušetřit na vstupném hezké peníze, které jim zbydou na útratu za limonádu,“ dodává s úsměvem Polák.

Vstupenky na Džemfest 2013 za akční cenu 150 korun si mohou zájemci koupit pouze prostřednictvím online objednávky na stránkách dzemfest.cz.

Džemfest je multižánrový kulturní festival pro hudební fanoušky ve věku 15 až 45 let. Během třinácti let se přehlídka proměnila z malého studentského happeningu na prestižní akci s pravidelnou přízní veřejnosti. V minulých letech Džemfest finančně podpořil Višegradský fond, Česko-německý fond budoucnosti a dostává se mu také pravidelné záštity Olomouckého kraje i města Šumperka, které Džemfest od roku 2005 řadí mezi Vyjmenované akce města (společně s festivaly Blues Alive a Mezinárodní folklórním festivalem). V roce 2013 obdržel festival Cenu města Šumperka.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

 

Hrajte s TÝDNEM o 3 vstupenky na nové české drama JAN PALACH, které promítá šumperské kino Oko od 21. do 29. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Ve kterém roce se Jan Palach rozhodl přinést nejvyšší oběť jako protest proti sovětské invazi do Československa?

A) 1968
B) 1969
C) 1971

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební festival REVIVAL INVAZE, který se uskuteční v pátek 24. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Šárka Trundová ze Šumperka, Marta Pudilová z Loštic, Michal Všetíček ze Šumperka, Lada Řezníčková z Mohelnice a Libor Nekola z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk (po – pá, 14 – 17 h).