Dvanácté kolo ŠFL

16. prosince 2012, 19:19, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Poslední letošní zápolení v rámci Šumperské florbalové ligy přineslo tyto výsledky:
V prvním zápase na sebe narazily týmy King Size a Puzzlers. Mírným favoritem byli před utkáním v tabulce výše postavení King Size. Ti také svoji roli potvrdili, když v poločase o gól vedli a v druhé půli své vedení pojistili na konečných 7:3. Čtyřmi góly se v dresu vítězů blýskl Zouhar.

King Size - Puzzlers  7:3

Lazy Swines proti Párkům, to byl druhý zápas. Párci opět v neúplné sestavě nepodali dobrý výkon a proti Swiním hrajícím s velkým zaujetím neměli moc šancí. Florbalisté Lazy Swines udržovali po celý zápas větší či menší náskok a nakonec vyhráli 6:4.

Lazy Swines - Párci  6:4

Utkání mezi Metelesku Blesku a Včelkami Medulkami mělo být vrcholem večera. Ani jeden z týmů se však nesešel v početné sestavě, na lavičce Metelesku Blesku dokonce nečekal žádný hráč na střídání. Na hře se tato skutečnost podepsala, a tak byl k vidění spíše pěší florbal. Hráči Medulek vedli od začátku do konce a zejména díky pěti gólům Feltla jasně zvítězili. Pohledné akce ale předvedli i jejich soupeři.

Včelky Medulky - Metelesku Blesku  11:7

Podobné, i když o úroveň horší, utkání následovalo v podobě duelu Icemanů s Falcons. Čtveřice Icemanů jasně vedla ještě šest minut před koncem 7:3. Nepochopitelný kolaps mužů v černém ovšem dal naději Falconům, kteří nabídnuté šance po hrubkách soupeře trestali. V zápase, při němž zřejmě trpěli všichni účastníci včetně diváků, se nakonec urodila překvapivá remíza 8:8.

Icemani - Falcons  8:8

Poslední zápas mezi Dívčím snem a Vychlazenou Jedenáctkou se změnil ve druhé půli ve formalitu. Dívčímu snu nepomohla ani posila v podobě beka Mináře a po vcelku solidní první půli kapituloval. Výsledkem bylo patnáct gólů v jejich síti, z nichž si více než polovinu mezi sebe rozdělila dvojice Fišer - Novák.

Vychlazená 11 - Dívčí sen  15:2

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na nový film MILADA, který kino OKO v Šumperku promítá 17. a 27. listopadu. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

O čem vypráví film Milada?

A) o životě lékařky Emmerové
B) o životě političky Horákové
C) o životě malířky Gabrielové

Vstupenku na koncert rockové skupiny HORKÝŽE SLÍŽE, který se uskuteční ve čtvrtek 23. listopadu v DK Šumperk, vyhráli Jiří Hromada ze Šumperka, Milan Lichnovský z Mohelnice, Karolína Lukášová ze Starého Města, Jana Stuchlá ze Šumperka a Marek Štelc z Hrabišína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po – pá, 14 – 18 h.).