SPORT

Dvanácté kolo ŠFL

16. prosince 2012, 19:19, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Poslední letošní zápolení v rámci Šumperské florbalové ligy přineslo tyto výsledky:
V prvním zápase na sebe narazily týmy King Size a Puzzlers. Mírným favoritem byli před utkáním v tabulce výše postavení King Size. Ti také svoji roli potvrdili, když v poločase o gól vedli a v druhé půli své vedení pojistili na konečných 7:3. Čtyřmi góly se v dresu vítězů blýskl Zouhar.

King Size - Puzzlers  7:3

Lazy Swines proti Párkům, to byl druhý zápas. Párci opět v neúplné sestavě nepodali dobrý výkon a proti Swiním hrajícím s velkým zaujetím neměli moc šancí. Florbalisté Lazy Swines udržovali po celý zápas větší či menší náskok a nakonec vyhráli 6:4.

Lazy Swines - Párci  6:4


Utkání mezi Metelesku Blesku a Včelkami Medulkami mělo být vrcholem večera. Ani jeden z týmů se však nesešel v početné sestavě, na lavičce Metelesku Blesku dokonce nečekal žádný hráč na střídání. Na hře se tato skutečnost podepsala, a tak byl k vidění spíše pěší florbal. Hráči Medulek vedli od začátku do konce a zejména díky pěti gólům Feltla jasně zvítězili. Pohledné akce ale předvedli i jejich soupeři.

Včelky Medulky - Metelesku Blesku  11:7

Podobné, i když o úroveň horší, utkání následovalo v podobě duelu Icemanů s Falcons. Čtveřice Icemanů jasně vedla ještě šest minut před koncem 7:3. Nepochopitelný kolaps mužů v černém ovšem dal naději Falconům, kteří nabídnuté šance po hrubkách soupeře trestali. V zápase, při němž zřejmě trpěli všichni účastníci včetně diváků, se nakonec urodila překvapivá remíza 8:8.

Icemani - Falcons  8:8


Poslední zápas mezi Dívčím snem a Vychlazenou Jedenáctkou se změnil ve druhé půli ve formalitu. Dívčímu snu nepomohla ani posila v podobě beka Mináře a po vcelku solidní první půli kapituloval. Výsledkem bylo patnáct gólů v jejich síti, z nichž si více než polovinu mezi sebe rozdělila dvojice Fišer - Novák.

Vychlazená 11 - Dívčí sen  15:2


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.