SPORT

ŠFL pokračovala dvanáctým kolem

18. prosince 2011, 14:38, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - dvanácté kolo Šumperské florbalové ligy přineslo zajímavé výsledky.
 V prvním utkání nemohli Icemani počítat s brankářem Mošoncem, a tak se Vychlazené Jedenáctce otevřela snadná cesta k vítězství. Jen Novák s Vlkem dali sedm branek a Jedenáctka tak zvítězila drtivě 10:5.

Vychlazená 11 - Icemani  10:5


Spádová Legie překvapivě nestačila na Bílý Balet. Baleťáci vedli v poločase 6:2 a své vedení udrželi i přes mohutné dotahování v podání Legionářů. Těm nakonec nestačily ani čtyři góly Petra Matěje.

Bílý Balet - Spádová Legie  9:6


King Size si po vítězství nad Párky s chutí zastříleli proti Big Heďákům. Hattrick zaznamenal Drozd a Kingové nakonec triumfovali v poměru 8:1,

King Size - Big Heďáci  8:1


V jednom z vrcholů základní části se utkali hráči Včelek Medulek s Metelesku Blesku. Florbalisti v pruhovaném těžili z výkonu Kilčického, který nastřílel pět gólů. A právě o pět branek Metelesku Blesku zvítězilo. Konkrétně 10:5.


Metelesku Blesku - Včelky Medulky  10:5


Párci v posledním pátečním utkání nedokázali prolomit skvělou obranu Lazy Swines více než dvakrát. A jelikož Swině skórovali zásluhou Poláška, Keclíka a Navrátila třikrát, vyhráli těsně 3:2.


Lazy Swines - Párci za dolar  3:2


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.