SPORT

ŠFL pokračovala dvanáctým kolem

18. prosince 2011, 14:38, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - dvanácté kolo Šumperské florbalové ligy přineslo zajímavé výsledky.
 V prvním utkání nemohli Icemani počítat s brankářem Mošoncem, a tak se Vychlazené Jedenáctce otevřela snadná cesta k vítězství. Jen Novák s Vlkem dali sedm branek a Jedenáctka tak zvítězila drtivě 10:5.

Vychlazená 11 - Icemani  10:5


Spádová Legie překvapivě nestačila na Bílý Balet. Baleťáci vedli v poločase 6:2 a své vedení udrželi i přes mohutné dotahování v podání Legionářů. Těm nakonec nestačily ani čtyři góly Petra Matěje.

Bílý Balet - Spádová Legie  9:6


King Size si po vítězství nad Párky s chutí zastříleli proti Big Heďákům. Hattrick zaznamenal Drozd a Kingové nakonec triumfovali v poměru 8:1,

King Size - Big Heďáci  8:1


V jednom z vrcholů základní části se utkali hráči Včelek Medulek s Metelesku Blesku. Florbalisti v pruhovaném těžili z výkonu Kilčického, který nastřílel pět gólů. A právě o pět branek Metelesku Blesku zvítězilo. Konkrétně 10:5.


Metelesku Blesku - Včelky Medulky  10:5


Párci v posledním pátečním utkání nedokázali prolomit skvělou obranu Lazy Swines více než dvakrát. A jelikož Swině skórovali zásluhou Poláška, Keclíka a Navrátila třikrát, vyhráli těsně 3:2.


Lazy Swines - Párci za dolar  3:2


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na komponovaný koncertní recitál textaře MICHALA HORÁČKA, který se uskuteční v pátek 6. října v Domě kultury Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

K jaké písni nenapsal text Michal Horáček?

A) Dívám se, dívám
B) Levandulová
C) Lásko, voníš deštěm

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na galakoncert našeho nejznámějšího tenoristy ŠTEFANA MARGITY, který zazpívá v sobotu 23. září v kulturním domě v Zábřeze, vyhráli Marcela Krmíčková ze Sudkova, Martina Kubešová ze Šumperka a Zdenka Zapletalová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).