SPORT

ŠFL pokračovala dvanáctým kolem

18. prosince 2011, 14:38, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - dvanácté kolo Šumperské florbalové ligy přineslo zajímavé výsledky.
 V prvním utkání nemohli Icemani počítat s brankářem Mošoncem, a tak se Vychlazené Jedenáctce otevřela snadná cesta k vítězství. Jen Novák s Vlkem dali sedm branek a Jedenáctka tak zvítězila drtivě 10:5.

Vychlazená 11 - Icemani  10:5


Spádová Legie překvapivě nestačila na Bílý Balet. Baleťáci vedli v poločase 6:2 a své vedení udrželi i přes mohutné dotahování v podání Legionářů. Těm nakonec nestačily ani čtyři góly Petra Matěje.

Bílý Balet - Spádová Legie  9:6


King Size si po vítězství nad Párky s chutí zastříleli proti Big Heďákům. Hattrick zaznamenal Drozd a Kingové nakonec triumfovali v poměru 8:1,

King Size - Big Heďáci  8:1


V jednom z vrcholů základní části se utkali hráči Včelek Medulek s Metelesku Blesku. Florbalisti v pruhovaném těžili z výkonu Kilčického, který nastřílel pět gólů. A právě o pět branek Metelesku Blesku zvítězilo. Konkrétně 10:5.


Metelesku Blesku - Včelky Medulky  10:5


Párci v posledním pátečním utkání nedokázali prolomit skvělou obranu Lazy Swines více než dvakrát. A jelikož Swině skórovali zásluhou Poláška, Keclíka a Navrátila třikrát, vyhráli těsně 3:2.


Lazy Swines - Párci za dolar  3:2


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.