SPORT

ŠFL pokračovala dvanáctým kolem

18. prosince 2011, 14:38, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - dvanácté kolo Šumperské florbalové ligy přineslo zajímavé výsledky.
 V prvním utkání nemohli Icemani počítat s brankářem Mošoncem, a tak se Vychlazené Jedenáctce otevřela snadná cesta k vítězství. Jen Novák s Vlkem dali sedm branek a Jedenáctka tak zvítězila drtivě 10:5.

Vychlazená 11 - Icemani  10:5


Spádová Legie překvapivě nestačila na Bílý Balet. Baleťáci vedli v poločase 6:2 a své vedení udrželi i přes mohutné dotahování v podání Legionářů. Těm nakonec nestačily ani čtyři góly Petra Matěje.

Bílý Balet - Spádová Legie  9:6


King Size si po vítězství nad Párky s chutí zastříleli proti Big Heďákům. Hattrick zaznamenal Drozd a Kingové nakonec triumfovali v poměru 8:1,

King Size - Big Heďáci  8:1


V jednom z vrcholů základní části se utkali hráči Včelek Medulek s Metelesku Blesku. Florbalisti v pruhovaném těžili z výkonu Kilčického, který nastřílel pět gólů. A právě o pět branek Metelesku Blesku zvítězilo. Konkrétně 10:5.


Metelesku Blesku - Včelky Medulky  10:5


Párci v posledním pátečním utkání nedokázali prolomit skvělou obranu Lazy Swines více než dvakrát. A jelikož Swině skórovali zásluhou Poláška, Keclíka a Navrátila třikrát, vyhráli těsně 3:2.


Lazy Swines - Párci za dolar  3:2


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.