SPORT

Dvanácté kolo ŠFL

4. prosince 2010, 14:37, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Několik atraktivních duelů nabídlo dvanácté kolo páteční florbalové ligy.
Jako první se představili Icemani v zápase s Vychlazenou 11. Očekával se vyrovnaný duel dvou důrazných týmů, avšak Jedenáctka úvod zřejmě podcenila a rychle prohrávala po akcích Kociána. To byla voda na mlýn Icemanů, kteří jakmile vedou, tak jsou těžko k zastavení a opanovali zápas rozdílem 8:2.

Icemani - Vychlazená 11  8:2


Pouhé čtyři hráče v poli postavila Spádová legie do utkání s nepříjemným Bílým baletem. Fyzicky velmi náročný úkol však sestava Minář, Pudil, Tempír a Matěj V. zvládla a zvítězila 5:2.

Spádová legie - Bílý balet  5:2


Trápící se Youngers Glow se propadají čím dál níže a nejinak tomu bylo proti nahecovaným King Size. Šest gólů z hole Vicence hovoří za vše. Jediným pozitivem pro mladíky byla branka Petra Diblíka, hráče věkové kategorie starších žáků a velkého talentu šumperského florbalu.

Youngers Glow - King Size  1:15


Včelkám Medulkám proti Minimaxu stačil velmi vlažný výkon. Hattrick Josefa Andrleho nejvíce pomohl k poklidnému vítězství nad týmem, jenž bude muset přidat, aby vystrnadil z osmého místa Balet.

Včelky Medulky - Minimax  6:1


Závěr pátečního večera patřil šlágru kola mezi Lazy Swines a Párky za dolar. Párci sice po poločase vedli již 4:0, ale hráči Sviní opět prokázali svoji houževnatost a zápas zdramatizovali, nicméně tři body ubránili Párci.

Lazy Swines - Párci za dolar  4:5


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na komponovaný koncertní recitál textaře MICHALA HORÁČKA, který se uskuteční v pátek 6. října v Domě kultury Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

K jaké písni nenapsal text Michal Horáček?

A) Dívám se, dívám
B) Levandulová
C) Lásko, voníš deštěm

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na galakoncert našeho nejznámějšího tenoristy ŠTEFANA MARGITY, který zazpívá v sobotu 23. září v kulturním domě v Zábřeze, vyhráli Marcela Krmíčková ze Sudkova, Martina Kubešová ze Šumperka a Zdenka Zapletalová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).