ZPRÁVY

Smrt udeřila na Rejchartice, v autě se udusil muž a čtyřleté dítě

3. června 2014, 05:00, téma Z POLICEJNÍ LINKY, jak
Smrt udeřila na Rejchartice, v autě se udusil muž a čtyřleté dítě Rejchartice - Otřesný případ vyšetřuje policie v obci Rejchartice. Poslední květnové úterý tam lidé našli v odstaveném autě mrtvého muže a čtyřletou holčičku. Podle neoficiálních informací se v autě udusili výfukovými plyny.

„S největší pravděpodobností je viníkem tragédie právě mrtvý muž, který takto spáchal sebevraždu,“ uvedla mluvčí krajské policie Marie Štrbáková. Kriminalisté na případu pracují kvůli spáchání trestného činu vražda. Otec i s dítětem údajně pocházeli z Rapotína. Obyvatele Rejchartic zpráva o dvou zmařených životech šokovala. „Já nemám slov, k tomu se snad nedá vůbec nic říct. Chudák matka,“ řekla Týdnu jedna z obyvatelek obce.

Policie: Nic bližšího nezveřejníme

Podle vyšetřovatelů jsou jedním z motivů tragického činu rodinné spory. Nic bližšího policie nezveřejnila. „S ohledem na pozůstalé a vyšetřování případu už k němu nebudeme sdělovat žádné bližší informace,“ uvedla Štrbáková. Podle policejních archivů jde patrně o první takovýto případ, který se na Šumpersku odehrál.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.