SPORT

Důležité vítězství pro konečné umístění

29. ledna 2008, 01:40, Rejdakce
Důležité vítězství pro konečné umístění Mládežnický basketbal Liga U 20 ročník 1988/89

Důležité vítězství pro konečné umístění

Sobota 26.1.2008

  

Pokud si chtěli mladí muži udržet dobré postavení v tabulce, nesměli zaváhat ve F.Místku. Utkání bylo vyrovnané až do konce třetí čtvrtiny, kdy byl na ukazateli stav 59 : 61. Poslední čtvrtina byla pro vývoj utkání rozhodující. Šumperk zlepšil obranu a domácí začali produkovat ztráty, které byly potrestány lacinými koši. F.Místek začal odpadávat, hostům narostla křídla a hra se změnila v exhibici. Výsledek poslední čtvrtiny 2 : 22 hovoří za vše.

K nejlepším hráčům patřili Martin Vláčel, Jakub Pajer a Jan Skoumal. Střelecky se chytil i Ondra Kuchtík, který podržel tým dvěma úspěšnými trojkami v okamžiku, kdy se Šumperku moc nedařilo a získal důležité míče v obraně.

 

BK Frýdek Místek  -     TJ Šumperk 1. ZŠ

61  :  83
čtvrtiny: 24 :23, 19 : 24, 16 : 14, 2 : 22
střelci:  Vláčel 27, Pajer 19, Skoumal 15, Kuchtík Ondra 10,  Leštinský 9, Václavek 4, Bartl 2.
 

 

 

 


 

 Koše v Novém Jičíně jsou pro Šumperk zakleté.

Neděle 27.1.2008

 

V posledních třech letech nedokázal Šumperk v Novém Jičíně zvítězit. Domácí opět výborně stříleli a byli úspěšnější i hrou podkošových hráčů. Šumperk dřel v obraně, ale střelecky se mu nedařilo. Potřeboval hodně pokusů na úspěšný vstřelený koš a to ho stálo hodně sil, které pak v závěru chyběly. Navíc musel obě utkání odehrát jen o sedmi hráčích z důvodů nemoci a různých jiných aktivit některých členů kádru.

 

 

BC Nový Jičín         -     TJ Šumperk 1. ZŠ 

    79  :  73
čtvrtiny: 20 : 18, 23 : 21, 14 : 12, 22 : 22
střelci: Vláčel 28, Pajer 22, Kuchtík Martin 13, Leštinský 8, Kuchtík Ondra 2

  

 

POZVÁNKA :  poslední dvě utkání  soutěže U 20 v domácím prostředí

sobota dne 9.2. v 18.00 hod  Jiskra HUMPOLEC a v neděli dne 10.2. v 11.00 hod BC Vysočina. Těšíme se na vaši přízeň  na Tyršově stadionu


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.