KULTURA

Drum and bass party – Koukni na mix 3

17. dubna 2010, 00:00, téma KULTURNÍ ŽIVOT, rejdakce
Šumperk - A je to tady! Další díl teď už pravidelné drum and bassové noci Koukni na mix přichází a to ve velkém stylu.
Již třetí pokračování se vzácnými hosty, neméně kvalitním domacím supportem ve vychytaném šumperském klubíku Music machine je zárukou královské zábavy. Rozhodně neváhejte a přijďte poslechnout, nasát neokoukanou atmosféru a hlavně kouknout na mix!

Je potřeba dát si pozor na pána zaslouženě napsaného na plakátu nejvýš. DJ, promotér a designér v jedné osobě jménem Rudeboy. Elitní selektor z pražské stáje Shadowbox, spolupořadatel mejdanu Drumix, konajícího se v pražském klubu Lávka. Vystoupil již po boku těch nejznámějších světových djů jako je LTJ Bukem, Nu:Tone, Logistics, Friction a nespočet dalších. Jeho vystoupení doslova dýchají energií, svým charismatickým projevem a přesnými mixy umí rozvířit prach a lidi dostat do nejvyšších obrátek s elegancí sobě vlastní. Vážně na tohohle pána pozor.

A to není vše. Další host přicestuje až z dalekých Karlových Varů a s sebou do bagu si jisto jistě přibalí něco lázeňské pohody. Dj a producent Honey, taktéž ze stáje Shadowbox, člověk pyšnící se svojí velice kvalitní produkcí a vytříbeným vkusem pro výběr muziky. Do drum and bassového povědomí se dostal hlavně výhrou v soutěži o vystoupení na akci se zahraničním djem Mathematicsem a od té doby stoupá výš a výš. Jeho příští zastávka bude v Šumperku a výrazně doporučujeme ji neopomenout. Jako další se představí domácí dvojka Peejay feat Procter, pravidelní to vystupující, členové zábřežské bandy Interface, projektu Deep structure a pořadatelé mejdanu Koukni na mix. Výčet jmen uzavírá zkušený jezdec Wentoline, taktéž ze stáje Interface, kterého doplní Hoody a společně nám celý večer odstartují.

Seriózní dávka zlomených beatů, výborné technické zázemí a bar zásobený legendárním jesenickým absintem Bairnsfather. To vše a ještě víc pod střechou šumperského Music machinu 24. dubna se začátkem přesně v devět. Vstup bude fér za padesát. Přijďte podpořit, zapařit nebo jen tak poslechnout něco originálního, co tu předtím nebylo a my Vám tu s hrdostí nabízíme. Přijďte nasát kvalitní zlomenou atmosférku, která Vás domů jen tak nepustí. Přijďte prostě kouknout na mix…


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DIVADLO ZADARMO

Hrajte s REJEM o 2krát 2 vstupenky na ojedinělé divadelní představení ĎÁBEL PROTI BOHU, které se uskuteční v klášterním kostele v Šumperku v úterý 18. prosince. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména dvou čtenářů, kteří půjdou na představení zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kdo hraje v šumperské inscenaci Ďábel proti bohu postavu Bobliga?

A) Petr Král
B) Petr Komínek
C) Petr

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii ZIMNÍ RADOVÁNKY PATA A MATA, kterou promítá šumperské kino Oko 20. prosince, vyhráli Jiří Motyka z Hrabenova, Katina Korbarová z Rapotína a Iva Mikešková z Loučné nad Desnou.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina Oko Šumperk.