KULTURA

Drum and bass party – Koukni na mix 3

17. dubna 2010, 00:00, téma KULTURNÍ ŽIVOT, rejdakce
Šumperk - A je to tady! Další díl teď už pravidelné drum and bassové noci Koukni na mix přichází a to ve velkém stylu.
Již třetí pokračování se vzácnými hosty, neméně kvalitním domacím supportem ve vychytaném šumperském klubíku Music machine je zárukou královské zábavy. Rozhodně neváhejte a přijďte poslechnout, nasát neokoukanou atmosféru a hlavně kouknout na mix!

Je potřeba dát si pozor na pána zaslouženě napsaného na plakátu nejvýš. DJ, promotér a designér v jedné osobě jménem Rudeboy. Elitní selektor z pražské stáje Shadowbox, spolupořadatel mejdanu Drumix, konajícího se v pražském klubu Lávka. Vystoupil již po boku těch nejznámějších světových djů jako je LTJ Bukem, Nu:Tone, Logistics, Friction a nespočet dalších. Jeho vystoupení doslova dýchají energií, svým charismatickým projevem a přesnými mixy umí rozvířit prach a lidi dostat do nejvyšších obrátek s elegancí sobě vlastní. Vážně na tohohle pána pozor.

A to není vše. Další host přicestuje až z dalekých Karlových Varů a s sebou do bagu si jisto jistě přibalí něco lázeňské pohody. Dj a producent Honey, taktéž ze stáje Shadowbox, člověk pyšnící se svojí velice kvalitní produkcí a vytříbeným vkusem pro výběr muziky. Do drum and bassového povědomí se dostal hlavně výhrou v soutěži o vystoupení na akci se zahraničním djem Mathematicsem a od té doby stoupá výš a výš. Jeho příští zastávka bude v Šumperku a výrazně doporučujeme ji neopomenout. Jako další se představí domácí dvojka Peejay feat Procter, pravidelní to vystupující, členové zábřežské bandy Interface, projektu Deep structure a pořadatelé mejdanu Koukni na mix. Výčet jmen uzavírá zkušený jezdec Wentoline, taktéž ze stáje Interface, kterého doplní Hoody a společně nám celý večer odstartují.

Seriózní dávka zlomených beatů, výborné technické zázemí a bar zásobený legendárním jesenickým absintem Bairnsfather. To vše a ještě víc pod střechou šumperského Music machinu 24. dubna se začátkem přesně v devět. Vstup bude fér za padesát. Přijďte podpořit, zapařit nebo jen tak poslechnout něco originálního, co tu předtím nebylo a my Vám tu s hrdostí nabízíme. Přijďte nasát kvalitní zlomenou atmosférku, která Vás domů jen tak nepustí. Přijďte prostě kouknout na mix…


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s TÝDNEM o 4 krát 2 vstupenky na pořad scénického čtení LiStOVáNí s herci Alanem Novotným a Jiřím Resslerem, který se uskuteční ve středu 28. března v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtyř čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Který populární herec je propagátorem a hlavní tváří cyklu scénického čtení LiStOVáNí?

A) Lukáš Hejlík
B) Ondřej Sokol
C) Pavel Liška

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku, vyhráli Tomáš Tesař ze Šumperka, Marie Maráková ze Šumperka, Helena Unzeitigová ze Zábřeha, Petr Doleček z Bludova a Zdenka Klimešová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).