SPORT

Druhé kolo ŠFL

18. září 2011, 19:13, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Třetí kolo šumperské florbalové ligy přineslo další líté boje.
Doslova a do písmene toto označení splnil duel mezi Bílým baletem a Metelesku Blesku. Balet nenechal favoritovi ani metr hřiště zadarmo a neustále odolával tlaku Kilčického a spol., přičemž dokázal i zahrozit z brejků. Nakonec však přece jen triumfovali hráči Metelesku blesku.

Metelesku blesku - Bílý balet  4:3


Vychlazená jedenáctka v druhém utkání zaskočila mírného favorita Spádovou legii a v poločase vedla již 4:0. Legie zamíchala sestavou a bratři Matějové podpořeni například skvěle hrajícím Minářem mohutně dotahovali, avšak na Jedenáctku to tentokrát překvapivě nestačilo.

Vychlazená 11 - Spádová legie  7:5


V dalším utkání zvítězili Párci nad King Size vcelku přesvědčivě 8:3. Po většinu utkání měli míček na svých hokejkách a inkasovali jen po krásných střelách Bošky.


Párci za dolar - King Size  8:3


V dalším utkání se jednalo spíše o exhibici než o dramatický florbalový zápas. Big Heďáci se v lize zatím hledají, avšak stejně jako minule Párci, tak i teď Včelky Medulky jsou více než zdatným soupeřem. Konečný výsledek 1:17 mluví za vše.

Včelky Medulky - Big Heďáci  17:1


Poslední utkání dalo očekávat vyrovnaný souboj za mohutného dunění mantinelů. Icemani i Lazy Swines se však, co se týče tvrdosti, drželi spíše zpátky. Svině byli florbalově lepším celkem a po zásluze zvítězili 6:3

Lazy Swines - Icemani  6:3


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.