SPORT

Druhé kolo ŠFL

18. září 2011, 19:13, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Třetí kolo šumperské florbalové ligy přineslo další líté boje.
Doslova a do písmene toto označení splnil duel mezi Bílým baletem a Metelesku Blesku. Balet nenechal favoritovi ani metr hřiště zadarmo a neustále odolával tlaku Kilčického a spol., přičemž dokázal i zahrozit z brejků. Nakonec však přece jen triumfovali hráči Metelesku blesku.

Metelesku blesku - Bílý balet  4:3


Vychlazená jedenáctka v druhém utkání zaskočila mírného favorita Spádovou legii a v poločase vedla již 4:0. Legie zamíchala sestavou a bratři Matějové podpořeni například skvěle hrajícím Minářem mohutně dotahovali, avšak na Jedenáctku to tentokrát překvapivě nestačilo.

Vychlazená 11 - Spádová legie  7:5


V dalším utkání zvítězili Párci nad King Size vcelku přesvědčivě 8:3. Po většinu utkání měli míček na svých hokejkách a inkasovali jen po krásných střelách Bošky.


Párci za dolar - King Size  8:3


V dalším utkání se jednalo spíše o exhibici než o dramatický florbalový zápas. Big Heďáci se v lize zatím hledají, avšak stejně jako minule Párci, tak i teď Včelky Medulky jsou více než zdatným soupeřem. Konečný výsledek 1:17 mluví za vše.

Včelky Medulky - Big Heďáci  17:1


Poslední utkání dalo očekávat vyrovnaný souboj za mohutného dunění mantinelů. Icemani i Lazy Swines se však, co se týče tvrdosti, drželi spíše zpátky. Svině byli florbalově lepším celkem a po zásluze zvítězili 6:3

Lazy Swines - Icemani  6:3


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s TÝDNEM o 4 krát 2 vstupenky na pořad scénického čtení LiStOVáNí s herci Alanem Novotným a Jiřím Resslerem, který se uskuteční ve středu 28. března v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtyř čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Který populární herec je propagátorem a hlavní tváří cyklu scénického čtení LiStOVáNí?

A) Lukáš Hejlík
B) Ondřej Sokol
C) Pavel Liška

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku, vyhráli Tomáš Tesař ze Šumperka, Marie Maráková ze Šumperka, Helena Unzeitigová ze Zábřeha, Petr Doleček z Bludova a Zdenka Klimešová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).