SPORT

Draky čeká obnovená premiéra v 1. lize

11. září 2009, 22:30, téma HOKEJ, Michal Šíma
Šumperk - Po létu plného očekávání to vypukne. Již v sobotu vstoupí šumperští hokejisté do první ligy, kam se po roce opět vrátili.
Doufejme, že se nebude opakovat sestup z před dvou let. Vedení a management klubu udělal vše proto, aby kádr výrazně posílil, což se také podařilo. Asi největší posilou bude zkušený Miroslav Barus z brněnské Komety. Dále pak bude dres s Drakem na prsou oblékat celá řada hráčů ze spoulupracujícího Třince. Pavelek, Hašek, Vosátko, Bobček, mladí Orsava a Steber nebo v populární a v extralize velmi známý brankář Vojtek by měli zajistit dostatečnou kvalitu pro záchranu v soutěži, která je také cílem šumperského vedení.

K posilám se navíc přidají stávající opory jako Meluzín, Ambruz, Hulva či skvělý obránce Holík a máme pohromadě tým, jenž si zaslouží respekt soupeřů.

Výkony v přípravných zápasech měly sice sestupnou tendenci, leč v ostrých zápasech bude zaujetí Draků jistě mnohem větší.

Dokázat to mohou naši borci již tuto sobotu, kdy se představí na ledě donedávna ještě extraligového Znojma. To prodalo licenci na nejvyšší soutěž Kometě Brno, s níž také vytvořilo tandem ve stylu Šumperka a Třince.

Zápas začíná ve znojemské Hostan Aréně v sobotu v 17, 30 a nezbývá proto nic jiného než popřát Drakům při  vstupu do sezony hodně štěstí.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).