SPORT

Drakům premiéra nevyšla

13. září 2009, 20:20, Michal Šíma
Znojmo - První utkání po dvou letech v první lize nedopadlo podle představ.
Šumperští hokejisté se představili na ledě donedávna extraligového Znojma, které sice exportovalo velkou část hráčů do brněnské Komety, avšak ani to neznamená, že Draci měli v sobotu lehkého soupeře. Naopak, hráči jako Přemysl Sedlák či Marian Morava, kteří přišli do města okurek, budí respekt.

Drakům sice vyšel úvod utkání, ale jejich tlak trval pouze sedm minut. Poté přišel první gól do Vojtkovy sítě. Ve dvojnásobné početní převaze se trefil Svoboda a bohužel, o minutu později přišla druhá rána, tentokrát z hole Sedláka - 2:0. A když ještě do konce první třetiny přidal třetí branku Hradecký, vypadalo to s nadějemi Draků hodně bledě.

Ve druhém dějství byla aktivita opět spíše na straně znojemských, kteří také zvýšili svůj náskok na čtyřgólový. Ve třetí třetině se ještě prosadil domácí Hořava a 5:0 se již dá označit za debakl, ovšem proti byl Jakub Hulva, jenž zaznamenal čestný úspěch Šumperka po teči Vosátka.
Draci tak podlehli na ledě Znojma 5:1 a již ve středu se ukáží domácím fanouškům, kdy přivítají přetěžkého soupeře, Chomutov.

HC Znojemští Orli - Salith Šumperk  5:1


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).