SPORT

Drakům premiéra nevyšla

13. září 2009, 20:20, Michal Šíma
Znojmo - První utkání po dvou letech v první lize nedopadlo podle představ.
Šumperští hokejisté se představili na ledě donedávna extraligového Znojma, které sice exportovalo velkou část hráčů do brněnské Komety, avšak ani to neznamená, že Draci měli v sobotu lehkého soupeře. Naopak, hráči jako Přemysl Sedlák či Marian Morava, kteří přišli do města okurek, budí respekt.

Drakům sice vyšel úvod utkání, ale jejich tlak trval pouze sedm minut. Poté přišel první gól do Vojtkovy sítě. Ve dvojnásobné početní převaze se trefil Svoboda a bohužel, o minutu později přišla druhá rána, tentokrát z hole Sedláka - 2:0. A když ještě do konce první třetiny přidal třetí branku Hradecký, vypadalo to s nadějemi Draků hodně bledě.

Ve druhém dějství byla aktivita opět spíše na straně znojemských, kteří také zvýšili svůj náskok na čtyřgólový. Ve třetí třetině se ještě prosadil domácí Hořava a 5:0 se již dá označit za debakl, ovšem proti byl Jakub Hulva, jenž zaznamenal čestný úspěch Šumperka po teči Vosátka.
Draci tak podlehli na ledě Znojma 5:1 a již ve středu se ukáží domácím fanouškům, kdy přivítají přetěžkého soupeře, Chomutov.

HC Znojemští Orli - Salith Šumperk  5:1


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).