Drakům premiéra nevyšla

13. září 2009, 20:20, Michal Šíma
Znojmo - První utkání po dvou letech v první lize nedopadlo podle představ.
Šumperští hokejisté se představili na ledě donedávna extraligového Znojma, které sice exportovalo velkou část hráčů do brněnské Komety, avšak ani to neznamená, že Draci měli v sobotu lehkého soupeře. Naopak, hráči jako Přemysl Sedlák či Marian Morava, kteří přišli do města okurek, budí respekt.

Drakům sice vyšel úvod utkání, ale jejich tlak trval pouze sedm minut. Poté přišel první gól do Vojtkovy sítě. Ve dvojnásobné početní převaze se trefil Svoboda a bohužel, o minutu později přišla druhá rána, tentokrát z hole Sedláka - 2:0. A když ještě do konce první třetiny přidal třetí branku Hradecký, vypadalo to s nadějemi Draků hodně bledě.

Ve druhém dějství byla aktivita opět spíše na straně znojemských, kteří také zvýšili svůj náskok na čtyřgólový. Ve třetí třetině se ještě prosadil domácí Hořava a 5:0 se již dá označit za debakl, ovšem proti byl Jakub Hulva, jenž zaznamenal čestný úspěch Šumperka po teči Vosátka.
Draci tak podlehli na ledě Znojma 5:1 a již ve středu se ukáží domácím fanouškům, kdy přivítají přetěžkého soupeře, Chomutov.

HC Znojemští Orli - Salith Šumperk  5:1

CD FLEKSIBLE ZADARMO

Hrajte s REJEM o debutové album skupiny FLEKSIBLE, které muzikanti pokřtí tento týden ve středu před šumperským divadlem. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jméno šťastlivce, který získá podepsané CD zadarmo.

Podle čeho vznikl název kapely Fleksible?

A) podle hudebního stylu ze 70. let
B) podle příjmení zpěváka Radka Fleka
C) podle slavné písně Deep Purple

Vstupenku na YOUSHOW s DenisemTV, Pjayem a Naty, která se uskuteční v KD Zábřeh v sobotu 16. prosince, vyhráli Filip Drozd ze Šumperka, Vendula Chlupová z Libiny, Josef Haramia ze Šumperka a Radek Vevoda z Chromče.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).