SPORT

Draci zvládli důležitý duel s Kadaní

7. prosince 2011, 20:31, téma HOKEJ, Michal Šíma
Draci zvládli důležitý duel s Kadaní Šumperk - Šumperští hokejisté dokázali po třech nezdarech zvítězit.
 V zápase s Kadaní šlo o nesmírně důležitý zápas. Šumperk mohl získat na svého soka šestibodový náskok v tabulce. Tím spíše, že v sobotu hrají svěřenci Radka Kučery na ledě vedoucího Ústí.
Možná proto Draci do utkání doslova vlétli a po minutě vedli. Jakub Hulva se prosadil střelou zápěstím a poprvé překonal Řehoře - 1:0. Domácí byli i nadále lepším týmem. Štůrala na druhé straně se často nudil, zatímco hosté se bránili ve své třetině. V 11. minutě si navíc pomohli dvěma slepenými fauly a šumperský ostrostřelec od modré čáry Holík zamířil ve dvojnásobné početní převaze přesně - 2:0. Stejnou výhodu však dostala zanedlouho i Kadaň. O stejné vyústění, tedy snížení, se postaral Skořepa a bylo to již jen 2:1.
Ve druhé části tahali za delší konec provazu hosté. Zřejmě povzbuzeni snížením se hnali za vyrovnáním. Megašanci však mezitím dokázali zazdít i domácí, když ve vlastní přesilovce musel hasit zaváhání Řehoře jeden z kadaňských beků. I tak se však hosté dočkali stavu 2:2, o což se zasloužil Szakal střelou zápěstím. Výtečný Štůrala pak Drakům zachránil nerozhodný výsledek ve druhé přestávce.
V závěrečné části však byli výrazně lepší šumperští hokejisté a zaslouženě strhli vedení na svou stranu. V další přesilovce se totiž prosadil Cink a domácí znovu vedli. Potvrzení tří bodů pak měl na holi Haas, ale neuspěl. Chuť si však tento šumperský forvard spravil až v 52. minutě, kdy dokončil snažení Červenky.
Draci tak vyhráli nad Kadaní 4:2 a stále tak mají na dohled play-off, poslední dvě místa však také nejsou příliš vzdálená.

Salith Šumperk - SK Kadaň  4:2


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 8.12.2011 18:04
Titulek: Draci z papíru- kvalitní otop
Autor: makarov
28
Papíroví Draci mají na dohled další zpopelnění a sestup do II. ligy v lepším případě. Dle vzoru pana Sršně, majitele HC Uničov, který vyházel všechny žoldáky a vytvořil mladé mužstvo z místních odchovanců, kteří mají k domovskému městu blíž.
V horším konec hokeje, což je výhodná alternativa pro všechny sportovce v Šumperku, kteří jsou léta okrádáni na dotacích kvůli "pánům hokejistům."
Reagovat
Datum: 8.12.2011 18:57
Titulek: souhlas a dotaz
Autor: Chuťomil Vypečený
96
souhlas s příspěvkem bohatýra Makarova ;o)a dotaz k redakci...proč na reji nejsou články o jiných sportech, které hrají ligové soutěže?(např. basketbal, házená)
Děkuji
Reagovat

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).