SPORT

Draci zvítězili v Prostějově

29. ledna 2011, 21:28, téma HOKEJ, Michal Šíma
Prostějov - Další utkání v derby, které se nikdy neokouká, zvládli lépe šumperští hokejisté.
 Svěřenci trenéra Radka Kučery vyhráli v Prostějově nad místními Jestřáby 5:3, a jelikož Orlová utržila debakl v Přerově, rozrostl se náskok Draků na čele ligy již na jedenáct bodů. To je zřejmě již bezpečný odstup a Šumperku by první pozice pro play-off neměla uniknout. 
Lépe však vstoupili do utkání domácí Jestřábi, jelikož hned v první minutě překonal Bošku, který tentokrát zastoupil Štůralu, Duba. Odpovědět dokázal v 7. minutě Červenka, jehož našel zcela volného Novotný, a bylo vyrovnáno. 
Podobný scénář se opakoval i na začátku druhé části. Opět Duba, exšumperský útočník, pokořil Bošku a domácí znovu vedli. Vyrovnání však bylo tentokrát ještě rychlejší. Cink přenechal kotouč Holíkovi, ten si vybruslil do střeleckého úhlu a zavěsil puk pod horní tyčku Slovákovy branky. Do třetice a naposledy se Hanákům podařilo dostat do vedení ve 31. minutě, kdy Dubovu střelu dorazil Šebek. Draci však znovu srovnali krok zásluhou Červenky a jeho střely z mezikruží - 3:3.
První se hosté ujali vedení na konci druhé třetiny. Nejprve Boška vychytal útok Prostějova a z následujícího kontru Šumperka se radoval Meluzín - 3:4. 
V závěru ještě Draci přestáli dvojnásobné oslabení a Matějka střelou do prázdné branky zpečetil vítězství modrožlutých barev v poměru 5:3.

LHK Jestřábi Prostějov - Salith Šumperk  3:5


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

CD FLEKSIBLE ZADARMO


Hrajte s REJEM o debutové album skupiny FLEKSIBLE, které muzikanti pokřtí tento týden ve středu před šumperským divadlem. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jméno šťastlivce, který získá podepsané CD zadarmo.

Soutěžní otázka:

Podle čeho vznikl název kapely Fleksible?

A) podle hudebního stylu ze 70. let
B) podle příjmení zpěváka Radka Fleka
C) podle slavné písně Deep Purple

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na YOUSHOW s DenisemTV, Pjayem a Naty, která se uskuteční v KD Zábřeh v sobotu 16. prosince, vyhráli Filip Drozd ze Šumperka, Vendula Chlupová z Libiny, Josef Haramia ze Šumperka a Radek Vevoda z Chromče.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).