SPORT

Draci znovu prohráli v Písku

5. prosince 2012, 21:25, téma HOKEJ, Michal Šíma
Písek – Šumperští hokejisté nedokázali ani ve třetím vzájemném letošním utkání porazit poslední celek tabulky, Písek. Přestože na jihu Čech nebyli rozhodně horším týmem, domů si neodvezli žádný bod.
První třetina se odehrávala především ve středním pásmu. Oba týmy předváděly nemastný neslaný hokej bez šancí a střel. Zřejmě největší příležitost měl domácí Šperger, který však svojí tečí mířil mimo Štůralovu branku. 

Góly začaly padat ve druhé části. Halmoši totiž neudržel střelu šumperských a důrazný Cink si došel pro dorážku. Vedení 0:1 ovšem hostům dlouho nevydrželo. Ve 28. přetavil přihrávku zpoza branky Petruška ve vyrovnání. Netrvalo to ani dvě minuty a Draci opět vedli. Nahození Suchého skončilo překvapivě až v brance Písku. Ještě kratší čas ale trvalo vyrovnání. Konkrétně minutu a dvě vteřiny po vedoucí brance Šumperka znovu vyrovnal Kubeš. V závěru druhé části měl na holi vedoucí gól hostů na holi Hlinka, ale Halmoši jej v dvojnásobné přesilovce vychytal.
 
Ironií osudu byla událost ze 48. minuty. Šumperský odchovanec v barvách Písku Tomáš Drtil se dostal ke přihrávce zpoza branky a střelou k levé tyči překonal Štůralu. Domácí vedli, Šumperk se snažil o vyrovnání, ale ke větším šancím se nedostával. Naopak písečtí mohli několikrát potvrdit svoje vedení. Ani velký tlak v závěru však branku na 3:3 nepřinesl.

Šumperk tak prohrál v Písku stejně jako ve třetím kole. Tentokrát Draci nebyli horším týmem, ale přesto na body nedosáhli. Další příležitost na vylepšení si své jedenácté pozice v prvoligové tabulce budou mít svěřenci Radka Kučery v sobotu, kdy na horké domácí půdě přivítají předpolední Beroun. Zápas s Medvědy bude velmi důležitý a tři body se budou rovnat takřka povinnosti.

IHC Písek - Salith Šumperk 3:2


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 7.12.2012 16:26
Titulek: nic nového pod sluncem
Autor: Petřík
65
Jak jinak, prohráli s posledním. Vsadil jsem na hokejky, to se nedá netrefit. Vydělal jsem pěkný prachy. Hokejky vsadili doufám také. Super.
Reagovat

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.