SPORT

Draci zesměšnili Uničov

21. listopadu 2010, 21:26, téma HOKEJ, Michal Šíma
Uničov - Souboj posledního s prvním proměnili šumperští hokejisté v exhibici.
 Vysoká výhra Šumperka se očekávala, a proto dorazily do Uničova také tři stovky Drafanů, které vytvořily hostům domácí prostředí. 
V takovýchto utkáních jde především o rychlý gól v síti outsidera, jenž poté často ztrácí morálku nahradit nedostatečné umění bojovností, a to se přesně svěřencům Radka Kučery podařilo. Na úvodní trefu Veleckého sice ještě dokázal odpovědět Zúbek, ale to bylo ze strany domácích vše a otěže utkání převzali podle předpokladů Draci. Ti se ujali znovu vedení zásluhou Červenky a navýšili v první třetině stav až na 5:1. Premiérovou branku v mužích vsítil Martin Svoboda ze čtvrté formace, jež dostala za rozhodnutého stavu 4:1 příležitost. 
Do druhé třetiny pak dostal volno i brankář Štůrala, jehož nahradil Peksa. Ten však ve druhé části lovil dvakrát kotouč ze své sítě. Draci si totiž vybrali tradiční slabší část utkání v situaci, kdy jasně vedou. Uničov vyhrál druhou třetinu 2:1 a do závěrečné dvacetiminutovky se tak šlo za, pro domácí, přijatelného stavu.
Pořádnou bouřku v kabině zřejmě udělal trenér Kučera, protože tato pasáž byla hrubě odfláknutá ze strany Šumperka. Způsob, jakým pak vletěli Draci na svého soka v závěrečné části zápasu, však byl nevídaný. Do 50. minuty to bylo již neuvěřitelných 12:3 a až poté byla Uničovu udělena milost a brankostroj hostů se zastavil.
Kromě potěšení skvělých fanoušků se však toto vítězství nedá brát jako něčím směrodatné. Šlo o povinné tři body, které Draci mají a odskočili tak Havířovu na pětibodový rozdíl.

HC Uničov - Salith Šumperk  3:12


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.