SPORT

Draci zesměšnili Uničov

26. září 2010, 22:58, téma HOKEJ, Michal Šíma
Uničov - V roli jednoznačného outsidera přijeli hokejisté Uničova k regionálnímu derby do Šumperka.
Domácí Draci naopak chtěli potvrdit dosavadní dobré výsledky, přičemž zvítězit nad Uničovem bylo povinností.

Hosté však vstoupili do utkání nebojácně a po zmatku před Boškou dokonce otevřeli skóre. Šumperský odchovanec Přikryl zužitkoval přihrávku Dostála a Uničov vedl. Druhá minuta však ani neskončila a bylo vyrovnáno. Šumperský střelec Velecký si nedělal starosti a golfovým úderem překonal Vagnera - 1:1. Následně již bylo jen otázkou času, kdy se spustí lavina brankových příležitostí, protože Uničov zjevně nestačil bruslařsky ani technicky. V 8. minutě nádherně sehráli přečíslení Hulva se Sedlákem a druhý jmenovaný zasouval kotouč do prázdné branky - 2:1. Poté se gólově prosadil i Jakub Hulva, jenž střelou do šibenice nedal Vagnerovi šanci. Na stejné místo mířil i z větší dálky znovu Velecký a bezmocný Vagner se nechal vystřídat Vybíralem.
Ten kapituloval až ve druhé třetině. Ve druhé periodě se Draci uchýlili k nepříliš pohledné hře. Uničov mohl být rád, že stíhal i poloviční tempo domácích, avšak Šumperk i tak opět zvýšil svůj náskok až na 7:2.

Fanoušky vzývaná desítka se otřásala v základech. O to spíš, když rychle využil přesilovku Holík a zanedlouho přidal devátý gól Hulva. To, co v těchto chvílích předváděli Draci v útočném pásmu hostů, bylo něco nevídaného. Uničov byl doslova ztrapněn sprškou šancí a jen díky dobrému výkonu Vybírala padla desátá branka až v 57. minutě z hole Matějky. Šancí však bylo mnoho a je jen škoda, že nebyly hojněji využívány. Poslední slovo pak měl Uničov, když Pavlas decentně upravil stav na konečných 10:3.
 

Salith Šumperk - HC Uničov  10:3

 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 28.9.2010 16:25
Titulek: Ubohý nesportovní reportér
Autor: Noe
58
Vysmívat se slabšímu sportovci je ubohost
Reagovat
Datum: 1.10.2010 09:04
Titulek: Bez titulku
Autor: Anonym
31
Vážená redakce šumperského Reje, já Vás také nikde nezesměšňuji, že Vaše články jsou ubohé!
Reagovat
Datum: 1.10.2010 17:13
Titulek: decentně...
Autor: Dušan Masár
29
Použít slovo zesměšnil ve spojitosti se sportem je znakem mentální nezralosti a nízké sebedůvěry.
Reagovat