SPORT

Draci zesměšnili Uničov

26. září 2010, 22:58, téma HOKEJ, Michal Šíma
Uničov - V roli jednoznačného outsidera přijeli hokejisté Uničova k regionálnímu derby do Šumperka.
Domácí Draci naopak chtěli potvrdit dosavadní dobré výsledky, přičemž zvítězit nad Uničovem bylo povinností.

Hosté však vstoupili do utkání nebojácně a po zmatku před Boškou dokonce otevřeli skóre. Šumperský odchovanec Přikryl zužitkoval přihrávku Dostála a Uničov vedl. Druhá minuta však ani neskončila a bylo vyrovnáno. Šumperský střelec Velecký si nedělal starosti a golfovým úderem překonal Vagnera - 1:1. Následně již bylo jen otázkou času, kdy se spustí lavina brankových příležitostí, protože Uničov zjevně nestačil bruslařsky ani technicky. V 8. minutě nádherně sehráli přečíslení Hulva se Sedlákem a druhý jmenovaný zasouval kotouč do prázdné branky - 2:1. Poté se gólově prosadil i Jakub Hulva, jenž střelou do šibenice nedal Vagnerovi šanci. Na stejné místo mířil i z větší dálky znovu Velecký a bezmocný Vagner se nechal vystřídat Vybíralem.
Ten kapituloval až ve druhé třetině. Ve druhé periodě se Draci uchýlili k nepříliš pohledné hře. Uničov mohl být rád, že stíhal i poloviční tempo domácích, avšak Šumperk i tak opět zvýšil svůj náskok až na 7:2.

Fanoušky vzývaná desítka se otřásala v základech. O to spíš, když rychle využil přesilovku Holík a zanedlouho přidal devátý gól Hulva. To, co v těchto chvílích předváděli Draci v útočném pásmu hostů, bylo něco nevídaného. Uničov byl doslova ztrapněn sprškou šancí a jen díky dobrému výkonu Vybírala padla desátá branka až v 57. minutě z hole Matějky. Šancí však bylo mnoho a je jen škoda, že nebyly hojněji využívány. Poslední slovo pak měl Uničov, když Pavlas decentně upravil stav na konečných 10:3.
 

Salith Šumperk - HC Uničov  10:3

 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 28.9.2010 16:25
Titulek: Ubohý nesportovní reportér
Autor: Noe
57
Vysmívat se slabšímu sportovci je ubohost
Reagovat
Datum: 1.10.2010 09:04
Titulek: Bez titulku
Autor: Anonym
30
Vážená redakce šumperského Reje, já Vás také nikde nezesměšňuji, že Vaše články jsou ubohé!
Reagovat
Datum: 1.10.2010 17:13
Titulek: decentně...
Autor: Dušan Masár
16
Použít slovo zesměšnil ve spojitosti se sportem je znakem mentální nezralosti a nízké sebedůvěry.
Reagovat

 

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert legendárního folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká je původní profese písničkáře Vladimíra Merty?

A) strojvedoucí
B) architekt
C) pedagog

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na ŠUMPERSKÝ PLES, který se uskutečnil 9. února v DK Šumperk, vyhrál Václav Nováček z Loučné nad Desnou.
Blahopřejeme! Výhru jsme výherci předali před konáním Šumperského plesu.