SPORT

Draci zdolali Litoměřice

12. prosince 2011, 20:58, téma HOKEJ, Michal Šíma
Šumperk - Další domácí spíše ubojované vítězství si připsali šumperští hokejisté.
 Utkání s Litoměřicemi se pro svěřence Radka Kučery i přes kostrbatý průběh nakonec stalo vstupenkou pro další nakouknutí do play-off.
Do zápasu vstoupil Šumperk doma tradičně velmi aktivně a hned od počátku vyvíjel tlak na zkušeného Přikryla v brance Litoměřic. Ten kapituloval v 6. minutě, když se z netradiční pozice v samostatném úniku trefil obránce Holík. Vedení mohl navýšit Plášek, ale v podobné pozici svého kapitána nenapodobil. V dalším průběhu byli Draci i nadále lepší a odměnou jim byl dvoubrankový náskok. O ten se postaral Mičulka, jenž v 15. minutě zužitkoval přesilovkovou souhru s Haasem a Červenkou - 2:0.
Druhá část vypadala podobně s jediným rozdílem. Lepším celkem byly Litoměřice. Pokusy Belaye a Boháče ještě gólem neskončily, ale souhra Gengela s Lencem již ano. Druhý jmenovaný snížil. Poté Draky hodně podržel brankář Štůrala a hlavně díky jemu se do kabin šlo za stavu 2:1.
Ve 46. minutě však přece jen vyrovnal Horčička, který se nejlépe zorientoval v nepřehledné situaci při vyloučení Drtila. Draci však strhli vedení znovu na svou stranu. V 51. minutě vypálil Mičulka a Sedlák místo dorážky ještě našel Meluzína, jenž zaznamenal vítěznou branku.
Potvrzení tří bodů pro Šumperk přišlo o pět minut později, když ujel Hulva s Bruncem a Tomáš Brunec definitivně rozhodl.
Draci se tak dostali o jediný gól před devátý Písek. Ve středu navíc hrají na ledě posledního Mostu, kde by mohli své postavení potvrdit.

Salith Šumperk - HC Stadion Litoměřice  4:2


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.