SPORT

Draci zakončili sezónu snů exhibicí

31. března 2011, 21:01, téma HOKEJ, Michal Šíma
Šumperk - Závěrečné defilé dvou postupujících do první ligy proti sobě svedlo Šumperk a Most.
 Hosté z Mostu nocovali před utkáním v Písku, kde mohli oslavovat zasloužený postup, kdežto kouč Šumperka Radek Kučera avizoval, že k utkání přistoupí domácí hrdinové zodpovědně a budou chtít udržet domácí neporazitelnost.
Řekněme, že vlk se nažral a hráči se moc nezapotili. Jednalo se skutečně již jen o exhibici, jíž předcházel slavnostní úvod s národní hymnou a čestným buly. V samotném utkání pak celky obou týmů včetně rozhodčích předvedli povedenou estrádu a pobavili šumperské publikum přestřelkou 9:8, přičemž si všichni hráči dávali veliký pozor na to, aby neudělali rychlý pohyb. Skvělé domácí publikum pobavili i rozhodčí, kteří nepískali ani jasná zakázaná uvolnění a s chutí se zapojili do zábavného programu. Štůrala se vystřídal s náhradníkem Boškou za hry, bláznivé oslavy gólů a další kuriozní momenty vkusně zakončily šumperskou jízdu králů druhou ligou a posléze baráží. 
Draci nakonec zvítězili 9:8, vítězný gól mostečtí sympaťáci doslova vnutili Fischerovi, jenž předtím spálil vyloženou šanci. 
Následující bouřlivé oslavy v podání obou týmů, ale hlavně domácích fanoušků budou ještě dlouhé. Jedno se však dá říci již teď - a to, že si tým Radka Kučery tuto velikou radost více než zaslouží. Trenér Draků to v time-outu před závěrečnou sirénou vystihl naprosto přesně a před svým týmem, ale i před fantastickými fandy doslova smekl klobouk.
Letošní sezóna tak skončila a šumperským hokejistům nezbývá než pogratulovat, hoši děkujem!

 

Salith Šumperk - HC Baník Most  9:8

 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 1.4.2011 10:58
Titulek: exibice???
Autor: chuťomil vypečený
80
dost dobře takový zápas nechápu.....podle mě to bude mít dohru...v sázkových kancelářích byl na tento zápas vypsán kurz a sázkovky peníze přijímaly. Zajímalo by mě vyjádření vedení obou hokejových týmů, sázkových kanceláří a české hokejové federace. Zákulisí sportu v Čr je čím dál větší hnus.....ale hlavně že divák zaplatí....
Reagovat
Datum: 2.4.2011 07:53
Titulek: Re: exibice???
Autor: David
28
Tvoje "STAROSTI" - jsou naprosto "mimo mísu" !? Na takové - dá se říci EXIBICE trošku zkušení sázející nesází. Přece všichni věděli že je o všem rozhodnuto a obě mužstva mají co SLAVIT !!!!!
Reagovat
Datum: 2.4.2011 12:29
Titulek: Re: exibice???
Autor: aNONYM
18
Mimo mísu jsou tvé argumenty. Chceš tvrdit, že poslední zápasy v hokejových barážích jsou automaticky hrané jako exhibice? To jistě neobhájíš. Asi by sis měl uvědomit, že na tento zápas mohl sázet i nešumperák nebo kdokoliv, kdo ten zápas mohl vsadit jen podle tabulky, tedy sázkaři, kteří nemohli mít tušení, co za taškařici se chystá. Navíc, pokud vím, Kučera avizoval normální „zodpovědnou“ hru.
Reagovat
Datum: 4.4.2011 08:47
Titulek: Re: exibice???
Autor: chuťomil vypečený
33
jestli "mimo mísu" snad zanedlouho zjistíme, ptž na toto utkání byla již podána oficiální stížnost na ČSLH....
...jinak tohle je přesně český přístup....(viz.přístupy k nároďáku..atd.) jestliže jsem profík a beru za něco peníze tak bych to měl brát vážně...kdyby mí zaměstnanci takhle přistupovali k práci, tak už je dávno pošlu opět "studovat" ÚP na Starobranské :D
Reagovat
Datum: 10.4.2011 08:34
Titulek: Bez titulku
Autor: Mir.Zahrádka
16
Dobré, Michale. Vyvoláváš diskusi.
Reagovat
Datum: 4.5.2011 18:16
Titulek: §§§
Autor: Kastner
37
Za rok nasledanou v nejnižší hokejové soutěži, ve druhé lize, tam totiž patříte. Víc o tom nebudu psát.
Reagovat
Datum: 5.5.2011 16:40
Titulek: 10 000Kč
Autor: Pergl
37
jasně, v Šumperku nikdy pořádný hokej nebude
Reagovat

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.