SPORT

Draci zahájili přípravu na prvoligovou sezonu

1. srpna 2011, 11:41, téma HOKEJ, Michal Šíma
Šumperk - Šumperští hokejisté vyjeli po letní pauze poprvé na led.
 Jelikož neoblíbená letní příprava byla v týmu Šumperka individuální, přivítal trenér Kučera své ovečky již v neděli, kdy všichni hráči zapojující se do přípravy absolvovali úspěšně kontrolní fyzické testy. V pondělí 1. srpna se pak mohli všichni hokejisté seznámit se šumperským ledem na prvním tréninku. 
Jako první vyjel dobrou čtvrthodinu před začátkem z útrob kabiny kapitán Aleš Holík a za ním se trousili další hráči rozděleni do pěti formací. Mezi nimi i některé nové tváře.

Jednoznačně nejzvučnější posilou do nové sezony ve vyšší soutěži je exznojemský Karel Plášek, velezkušený útočník, jenž by měl patřit mezi největší opory.

V modrém dresu kroužil po ledě Aleš Křetínský, rovněž ostřílený hráč přicházející z Hradce Králové. 
Mezi nové tváře pak patří také trio útočníků Bokroš, Bartoš a Vrána. Lukáš Bokroš spojil doposud svůj hokejový osud s celkem Valašského Meziříčí. Martin Bartoš je bývalým mládežnickým reprezentantem, jehož kariéru často brzdila zranění. Naposledy působil v prvoligové Třebíči. Lukáš Vrána je pak nadějným útočníkem z vítkovické juniorky. 

Úvodní trénink sloužil hráčům spíše k osahání si ledu a puku po dlouhé pauze, poté se však začne přitvrzovat a na řadu přijde i série přípravných zápasů. Ten první sehrají Draci již tento čtvrtek doma proti polskému Jastrzebie.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).