SPORT

Draci zahájili přípravu na prvoligovou sezonu

1. srpna 2011, 11:41, téma HOKEJ, Michal Šíma
Šumperk - Šumperští hokejisté vyjeli po letní pauze poprvé na led.
 Jelikož neoblíbená letní příprava byla v týmu Šumperka individuální, přivítal trenér Kučera své ovečky již v neděli, kdy všichni hráči zapojující se do přípravy absolvovali úspěšně kontrolní fyzické testy. V pondělí 1. srpna se pak mohli všichni hokejisté seznámit se šumperským ledem na prvním tréninku. 
Jako první vyjel dobrou čtvrthodinu před začátkem z útrob kabiny kapitán Aleš Holík a za ním se trousili další hráči rozděleni do pěti formací. Mezi nimi i některé nové tváře.

Jednoznačně nejzvučnější posilou do nové sezony ve vyšší soutěži je exznojemský Karel Plášek, velezkušený útočník, jenž by měl patřit mezi největší opory.

V modrém dresu kroužil po ledě Aleš Křetínský, rovněž ostřílený hráč přicházející z Hradce Králové. 
Mezi nové tváře pak patří také trio útočníků Bokroš, Bartoš a Vrána. Lukáš Bokroš spojil doposud svůj hokejový osud s celkem Valašského Meziříčí. Martin Bartoš je bývalým mládežnickým reprezentantem, jehož kariéru často brzdila zranění. Naposledy působil v prvoligové Třebíči. Lukáš Vrána je pak nadějným útočníkem z vítkovické juniorky. 

Úvodní trénink sloužil hráčům spíše k osahání si ledu a puku po dlouhé pauze, poté se však začne přitvrzovat a na řadu přijde i série přípravných zápasů. Ten první sehrají Draci již tento čtvrtek doma proti polskému Jastrzebie.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.