SPORT

Draci vstupují do baráže

10. března 2011, 11:39, téma HOKEJ, Michal Šíma
Šumperk - Šumperští hokejisté ve čtvrtek zahájí svůj boj v prolínací soutěži.
 Baráž svede proti sobě tři vítěze skupin druhé ligy a dva nejhorší celky z ligy první. Jinými slovy Jindřichův Hradec, Most, Šumperk, Chrudim a Písek. Svěřenci Radka Kučery vstupují do této nevyzpytatelné závěrečné části sezony s odhodláním, ale bez přehnaných ambicí. Prezident klubu Vladimír Velčovský se nechal na oficálních internetových stránkách Salithu slyšet, že by se v Šumperku případná první liga hrála, avšak postup do ní bude velice těžký.

Asi největším favoritem je Písek, jenž značně posílil a má finanční zázemí pro první ligu i na příští rok. Velkým lákadlem pro šumperské fanoušky pak bude určitě Pavel Zdráhal v dresu Jihočechů, největší osobnost Draků z legendární sezony 1998/1999.

Jak je na tom Chrudim, je otázkou. První soupeř Šumperka mlží o své soupisce, stejně jako o případném finančním zajištění první ligy. Jisté je, že ve čtvrtek se do Chrudimi vypraví neskutečných pět autobusů fanoušků, které zcela jistě zajistí Drakům domácí prostředí.

O síle Mostu a Jindřichova Hradce lze jen spekulovat. Východní skupina druhé ligy je považována dlouhodobě za nejkvalitnější, tudíž těžko soudit o kvalitách těchto protivníků.

Draci mají navíc velmi nepříznivý los spočívající ve volném dni v posledním kole, kde se může rozhodovat. Uvidíme tedy, jak se s tím družina okolo Aleše Holíka vypořádá. Baráž startuje.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.