SPORT

Draci vstoupili do sezony

18. září 2008, 21:19, simi
Draci vstoupili do sezony Také šumperští hokejisté se dočkali úvodu sezony a po dlouhém tréninkovém a přípravném období vjeli na led do ostrých zápasů.
První soupeř z Orlové není nijak příjemný a zvlášť v domácím prostředí dokáže zatopit i velkým favoritům. To se povedlo i proti šumperskému Salithu, a ačkoli svěřenci trenéra Petra Rutara věděli o své nepříznivé bilanci s tímto soupeřem, více bodů brala i nyní Orlová.
Již v 5. minutě otevřel skóre utkání domácí Škatula. Do konce první třetiny se stav pohnul už jen jednou při vyrovnání Ambruze, který zužitkoval přihrávku Osiny.
První polovina prostřední části hry patřila bohužel znovu Orlové a dvěma slepenými góly odskočili domácí hokejisté na rozdíl dvou branek na 3:1. Šafránka v brance domácích naštěstí dokázali překonat ještě ve druhé třetině Hulva a Brunec, a tak se šlo do kabin za stavu 3:3.
Dotahovat museli Draci i v závěrečné dvacetiminutovce. V 49. minutě překonal Maláče znovu Škatula, a alespoň remízu musel pro šumperské barvy zachraňovat rovněž svojí druhou trefou Ambruz půl druhé minuty před koncem.
V prodloužení branka nepadla, a tak se rozhodovalo v loterii trestných střílení, ve kterých se sice jako první trefil Bařica, jenže vzápětí srovnal Dušek a vzápětí rozhodl Minařík o bodu navíc pro Orlovou.

HC Slovan Orlová - Salith Šumperk  5:4 sn.

I druhý zápas sezony odehráli Draci venku a to až v dalekém Pelhřimově. Oproti Orlové však šumperští hokejisté nenechali nic náhodě a v utkání, které sice nebylo oslavou hokeje, vydolovali tři body za vítězství 3:1. Skóre otevřel Meluzín a po vyrovnání domácích zařídil výhru Šumperku dvěma trefami Hulva.

HC Spartak Pelhřimov - Salith Šumperk  1:3


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kde se odehrává děj animované komedie Emoji ve filmu?

A) uvnitř mobilního telefonu
B) uvnitř mrazáku na zmrzlinu
C) uvnitř lidského těla

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební přehlídku REVIVAL INVAZE, která se uskuteční v pátek 25. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Pavlína Lešovská ze Šumperka, Martina Hejduková z Velkých Losin, Radka Pospíšilová z Kolšova, Petr Fišer ze Šumperka a Edita Mederová z Rejhotic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.