SPORT

Draci v Třebíči prohráli po nájezdech

8. února 2012, 20:14, téma HOKEJ, Michal Šíma
Třebíč - Šumperští hokejisté poprvé v sezoně prohráli v samostatných nájezdech a z Třebíče si tak odváží pouhý bod.
 V průběhu zápasu to však v jednu chvíli nevypadalo ani na něj. To když na začátku druhé části vypálil tvrdou a přesnou ránu Laš a poslal domácí do dvoubrankového vedení. Před ním se totiž v jinak opatrné první třetině prosadil Dolníček.
V dalším průběhu druhé třetiny však Šumperk zapnul na vyšší obrátky a dokázal skóre srovnat. Ve 29. minutě se totiž nejrychleji zorientoval před Hrubcem Haas a snížil. Poté se o vyrovnání zasloužil Plášek po pasu od Meluzína.
V závěrečné třetině i přes několik přesilovek a slibných šancí na obou stranách branka nepadla, a tak následovalo pětiminutové prodloužení. V něm byl nejprve vyloučen hostující kapitán Holík, ale Horácká Slavia si s početní výhodou neporadila. Stejně si však ve svých šancích vedli i Velecký a Červenka na druhé straně.
V samostatných nájezdech Draci letos ještě neprohráli, ale již první tradičně spolehlivý exekutor Vrdlovec selhal. Domácí Laš trefil tyč a následně Hulva zařídil pro hosty vedení. Vzápětí však vyrovnal Kaut, a když Veleckého vychytal Hrubec, Dolníček rozhodl o bodu navíc pro Třebíč.
I přes solidní výkon tak Drakům vzhledem k ostatním mnohdy velice překvapivým výsledkům další soupeři v boji o záchranu opět o něco utekli. 


SK Horácká Slavia Třebíč - Salith Šumperk  3:2 po sam. náj.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.