SPORT

Draci v přípravě poprvé padli

24. srpna 2011, 08:43, téma HOKEJ, Michal Šíma
Šumperk / Havlíčkův Brod - Na ledě velice silného Havlíčkova Brodu pokračovala herní příprava šumperských hokejistů.
 Ti přijeli na led Rebelu i se Zdeňkem Okálem v sestavě. Mladý odchovanec Zlína a synovec slavného útočníka a jmenovce Miroslava je v Šumperku na zkoušku a počínal si velice aktivně. 

Celkově se však tento zápas Drakům nevyvedl. Bezbranková první třetina přinesla sice pohledný hokej z obou stran, možná byli hosté i aktivnější, leč gólově se neprosadil nikdo. Branky začaly padat až těsně před polovinou druhé třetiny a bohužel, pouze do šumperské klece. V rychlém sledu se Rebelové trefili celkem pětkrát a do konce druhé periody rozhodli o výsledku. Hattrick zaznamenal Vojtěch Němec, hráč se zkušenostmi z extraligy v dresu Slavie. Další zásahy si připsali Kostourek a Stehlík. 

V závěrečné dvacetiminutovce vyrovnali Draci hru a brzké snížení Červenky vykřesalo naději na přijatelný výsledek, což ještě podpořil kapitán Holík, jenž propálil juniora Dolejše v brance domácích po ideálním pasu od Červenky z mezikruží. Poté však zvýšil na 6:2 Rytnauer a s Draky to opět vypadalo výsledkově velice bledě. Zvlášť když i na snížení Veleckého našel odpověď domácí Hadrava.

Konečný výsledek 7:3 je tak zejména pro defenzivu Šumperka varovným signálem a podnětem k zamyšlení do budoucna. Již v pátek totiž Draci nastoupí na trutnovském BAK cupu proti Hradci Králové.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.