SPORT

Draci v přípravě poprvé padli

24. srpna 2011, 08:43, téma HOKEJ, Michal Šíma
Šumperk / Havlíčkův Brod - Na ledě velice silného Havlíčkova Brodu pokračovala herní příprava šumperských hokejistů.
 Ti přijeli na led Rebelu i se Zdeňkem Okálem v sestavě. Mladý odchovanec Zlína a synovec slavného útočníka a jmenovce Miroslava je v Šumperku na zkoušku a počínal si velice aktivně. 

Celkově se však tento zápas Drakům nevyvedl. Bezbranková první třetina přinesla sice pohledný hokej z obou stran, možná byli hosté i aktivnější, leč gólově se neprosadil nikdo. Branky začaly padat až těsně před polovinou druhé třetiny a bohužel, pouze do šumperské klece. V rychlém sledu se Rebelové trefili celkem pětkrát a do konce druhé periody rozhodli o výsledku. Hattrick zaznamenal Vojtěch Němec, hráč se zkušenostmi z extraligy v dresu Slavie. Další zásahy si připsali Kostourek a Stehlík. 

V závěrečné dvacetiminutovce vyrovnali Draci hru a brzké snížení Červenky vykřesalo naději na přijatelný výsledek, což ještě podpořil kapitán Holík, jenž propálil juniora Dolejše v brance domácích po ideálním pasu od Červenky z mezikruží. Poté však zvýšil na 6:2 Rytnauer a s Draky to opět vypadalo výsledkově velice bledě. Zvlášť když i na snížení Veleckého našel odpověď domácí Hadrava.

Konečný výsledek 7:3 je tak zejména pro defenzivu Šumperka varovným signálem a podnětem k zamyšlení do budoucna. Již v pátek totiž Draci nastoupí na trutnovském BAK cupu proti Hradci Králové.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).