SPORT

Draci v Chomutově překvapení nezopakovali

4. prosince 2011, 10:34, téma HOKEJ, Michal Šíma
Chomutov - Šumperští hokejisté nedokázali napodruhé překvapit velkého favorita celé první ligy z Chomutova.
 Vítězství na nájezdy z úvodu sezony se nyní jeví čím dál více jako zázrak. Draci totiž tentokrát na svého soupeře nestačili po všech stránkách a odešli poraženi v poměru 7:2.

Jasný ráz utkání dodal již ve 2. minutě Procházka, který procedil puk za brankovou čáru skrz Bošku, jenž tentokrát nahradil jedničku Štůralu. Ten si však příliš neodpočinul. Poté totiž unikl Gajovský a přihrál na gól Semanovi a posléze se ve dvojnásobné přesilovce prosadil ostrostřelec Hruška a Boška šel za stavu 0:3 z branky. Nový impuls přinesl zlepšení Šumperka a dokonce snížení. Velecký překvapil Laitinena nenápadnou akcí a bylo to 1:3. Poté dostali Draci výhodu dvojnásobné početní výhody, ale nenaložili s ní jako domácí. A propásli tak šanci na kontaktní gól.

Nepsaná pravda říká, že kdo takovou výhodu odmítne, nezaslouží si vyhrát. Svěřenci Radka Kučery tak přišli o šanci na dramatický duel a favorit vzápětí trestal. Hruška, Sikora, Procházka a Kraft zasadili Šumperku další direkty a v druhé přestávce to pro hosty nevypadalo za stavu 7:1 vůbec dobře.

Draci však sympaticky nerezignovali a bojovali i za rozhodnutého stavu. Ve třetí části dokázali vyrovnat hru a odměnou jim byl dokonce gól z hole Vrdlovce, který zužitkoval příhru Hulvy v přesilové hře.

Korekce stavu na 7:2 však kromě zlepšení reputace nic neznamenala. Draci si podle očekávání nevezou z Chomutova ani bod a sérii tří porážek v řadě budou chtít protrhnout ve středu doma proti Kadani. Jedná se opět o jedno z velice důležitých utkání. Zisk tří bodů je nezbytný k udržení si náskoku na barážové pozice, stejně jako k dohledu na vysněné play-off.

Piráti Chomutov - Salith Šumperk  7:2


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 4.12.2011 12:17
Titulek: Draci z papíru- kvalitní otop
Autor: makarov
129
Draci nepřekvapili, ale podle tradice dostali za ušiska.
Reagovat

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.