SPORT

Draci utrpěli debakl od jihlavské Dukly

30. listopadu 2011, 21:10, téma HOKEJ, Michal Šíma
Draci utrpěli debakl od jihlavské Dukly Šumperk - Šumperští hokejisté nestačili na Jihlavu a v tabulce se na ně začínají dotahovat týmy pod nimi.
Draci chtěli odčinit prohru v Havlíčkově Brodě a znovu zaútočit na play-off, to se jim ale krutě nevyvedlo a prožili si zápas blbec. Hosté totiž skórovali takřka z každé nadějnější příležitosti. Nejprve to byl ve 4. minutě Kolafa po nabídce od Hodka v přesilové hře. V 9. minutě se protáhl šumperskou obranou Vysloužil a z velkého úhlu překvapil Štůralu. V úvodu druhé části navíc zvýšil Aleš Padělek již na 0:3.
 
Draci však zbraně rozhodně nesložili. V dalším průběhu druhé třetiny pálili na Novotného jak u Verdunu, avšak gól se jim i přes velkou převahu a snahu vstřelit nepodařilo.

Stejně svěřenci Radka Kučery pokračovali i v závěrečné části. Dukla však demonstrovala svoji neuvěřitelnou produktivitu a ve 45. minutě propálil Štůralu střelou z plné jízdy Polcar. V kontrastu s jihlavskou potencí pak Meluzín ukázal dračí nemohoucnost a v nájezdu sám na Novotného přestřelil. Za okamžik na druhé straně byl faulován Čachotský, který se z nařízeného trestného střílení nemýlil - 0:5. Štůralu nahradil v bráně Boška, ale ani ten nezabránil další brance Jihlavy. Hodek zakončoval do prázdné branky a bylo to již hrozivých 0:6. 

Až poté se prosadili Draci. Nejprve však Velecký v dalším samostatném nájezdu trefil jen tyč. To bylo již k vzteku, a tak se Šumperk spravedlivě konečně dočkal. Zásluhou Červenky a Sedláka nakonec Draci zkorigovali stav na přijatelnějších 2:6.

Nešťastný zápas, kdy soupeř ztrestal každou chybičku, zatímco sami nedali nic, musejí šumperští hokejisté hodit za hlavu. Na play-off ztrácí stále jen dva body, avšak situace za nimi se povážlivě vyrovnává a od baráže mají náskok jen 5 bodů. V dalších zápasech je proto třeba se dívat nahoru i pokorně za sebe.

Salith Šumperk - HC Dukla Jihlava  2:6


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 1.12.2011 18:07
Titulek: Draci z papíru- kvalitní otop
Autor: makarov
162
To byla škola!! Dukla suveréně rozdrtila Draky. Šumperk nemá žádnou šanci. Žádná baráž, nic nebude, ani II. liga, po sezóně konec s hokejem
Reagovat

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).