SPORT

Draci udolali Opavu

15. září 2010, 20:26, téma HOKEJ, Michal Šíma
Opava - Povzbuzeni drtivým vítězstvím nad Vsetínem odcestovali šumperští hokejisté ke třetímu druholigovému kolu do Opavy.
Tamní Slezan dokázal v přípravě Draky v domácím utkání pěkně potrápit, a tak se nečekalo nic lehkého.
Šumperk sice začal dobře a již ve 4. minutě poslal Salith do vedení kapitán Holík po příhře Meluzína, ale opavští postupně hru vyrovnali a dokonce se dostali i do několika slibných šancí, které však vyřešil Boška.
Stejně jako se Drakům povedl vstup do utkání, povedl se domácím nástup do druhé třetiny. Vyrovnání měl na svědomí Chalupa, jenž se prosadil rychlou střelou do šibenice - 1:1.
Stejně rychle ale Šumperk znovu vedl. Holík, jenž hraje na začátku sezony v úžasné formě, přihrával Novosadovi, který pak měl už snadnou práci zasunout puk za Iláše - 1:2.
Slezan však znovu vyrovnal. Ve 27. minutě překonal Bošku Měch. To však nebylo zdaleka vše a v téže minutě zařídil vedení pro Opavu Kocián dalekonosnou střelou. Domácí poprvé v zápase vedli a najednou bylo na Šumperku aby tvořil.
V závěrečné části hry však začal úřadovat hostující útočník Velecký. Exhavířovský rychlík dokázal vyrovnat ve 47. minutě. Stalo se tak po přihrávce koho jiného než Aleše Holíka, a to dokonce ve vlastním oslabení.
Michal Velecký však ještě neskončil a v polovině třetí třetiny vrátil vedení na stranu Draků. Po chybě domácí obrany propasíroval puk pod Ilášem a hosté vedli. Následoval velký tlak Opavy. Boška však pochytal vše, a když se z brejku nedokázal prosadit ani na druhé straně Haas, stav se již nezměnil.
Šumperk tak zvítězil v těžkém utkání 4:3 a může se v dobré náladě chystat na nedělní duel s Břeclaví.

HC Slezan Opava - Salith Šumperk  3:4


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 15.9.2010 23:25
Titulek: Dáme kafé, nééé?
Autor: Nachmelený Kästner
53
Utkání v Opavě sledovalo 150 diváků... To by vydržel jen opilý schizofremik
Reagovat

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.