Draci suverénní v Novém Jičíně

26. ledna 2011, 20:41, téma HOKEJ, Michal Šíma
Nový Jičín - Šumperští hokejisté zahájili třízápasovou sérii na venkovních hřištích na ledě Nového Jičína.
 Tam podlehli hned v prvním kole letošní sezony, a tak se nečekalo nic jednoduchého. Šumperk opět s hodně kombinovanou sestavou však utkání zvládl na výbornou.
V centru druhého útoku nastoupil místo Jakuba Hulvy Fischer a právě tento hráč zaznamenal první zásah ve středečním zápase. Výsledkem 0:1 první část také skončila a tento stav byl rovněž dlouho nezměněn i v druhé dvacetiminutovce.
Gólem Brunce se však strhla lavina v podání šumperských střelců. O osudu utkání se tak rozhodlo v polovině druhé třetiny. Po Bruncovi se totiž prosadil i poslední dobou produktivní Meluzín a po něm vsítil svou druhou branku opět Tomáš Brunec.
Šrámek střežící svatyni Nového Jičína na svém místě vydržel, přesto jej dokázal překonat ve třetí třetině nejprve Ambruz a výsledek začínal zavánět debaklem. To ještě přiživil Aleš Holík svojí typickou akcí v podobě přesilovkového sjetí od modré čáry a nekompromisním zakončením - 0:6. Poslední kotouč do domácí sítě dopravil v 58. minutě svým prvním gólem v mužských soutěžích Pavel Prokopec. Tento nadějný junior tak byl po Fischerovi a Bruncovi dalším odchovancem, který se zapsal mezi střelce tohoto zápasu.
V poslední minutě překazil Štůralovi čisté konto domácí Chvostek, avšak to je tak jediné, co může Draky mrzet. Nutno však podotknout, že i přes nesporné kvality novojičínského týmu se jedná asi o nejslabší celek ze skupiny šesti top celků.

TJ Nový Jičín - Salith Šumperk  1:7

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na nový film MILADA, který kino OKO v Šumperku promítá 17. a 27. listopadu. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

O čem vypráví film Milada?

A) o životě lékařky Emmerové
B) o životě političky Horákové
C) o životě malířky Gabrielové

Vstupenku na koncert rockové skupiny HORKÝŽE SLÍŽE, který se uskuteční ve čtvrtek 23. listopadu v DK Šumperk, vyhráli Jiří Hromada ze Šumperka, Milan Lichnovský z Mohelnice, Karolína Lukášová ze Starého Města, Jana Stuchlá ze Šumperka a Marek Štelc z Hrabišína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po – pá, 14 – 18 h.).