SPORT

Draci suverénní v Novém Jičíně

26. ledna 2011, 20:41, téma HOKEJ, Michal Šíma
Nový Jičín - Šumperští hokejisté zahájili třízápasovou sérii na venkovních hřištích na ledě Nového Jičína.
 Tam podlehli hned v prvním kole letošní sezony, a tak se nečekalo nic jednoduchého. Šumperk opět s hodně kombinovanou sestavou však utkání zvládl na výbornou.
V centru druhého útoku nastoupil místo Jakuba Hulvy Fischer a právě tento hráč zaznamenal první zásah ve středečním zápase. Výsledkem 0:1 první část také skončila a tento stav byl rovněž dlouho nezměněn i v druhé dvacetiminutovce.
Gólem Brunce se však strhla lavina v podání šumperských střelců. O osudu utkání se tak rozhodlo v polovině druhé třetiny. Po Bruncovi se totiž prosadil i poslední dobou produktivní Meluzín a po něm vsítil svou druhou branku opět Tomáš Brunec. 
Šrámek střežící svatyni Nového Jičína na svém místě vydržel, přesto jej dokázal překonat ve třetí třetině nejprve Ambruz a výsledek začínal zavánět debaklem. To ještě přiživil Aleš Holík svojí typickou akcí v podobě přesilovkového sjetí od modré čáry a nekompromisním zakončením - 0:6. Poslední kotouč do domácí sítě dopravil v 58. minutě svým prvním gólem v mužských soutěžích Pavel Prokopec. Tento nadějný junior tak byl po Fischerovi a Bruncovi dalším odchovancem, který se zapsal mezi střelce tohoto zápasu. 
V poslední minutě překazil Štůralovi čisté konto domácí Chvostek, avšak to je tak jediné, co může Draky mrzet. Nutno však podotknout, že i přes nesporné kvality novojičínského týmu se jedná asi o nejslabší celek ze skupiny šesti top celků.

TJ Nový Jičín - Salith Šumperk  1:7


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kde se odehrává děj animované komedie Emoji ve filmu?

A) uvnitř mobilního telefonu
B) uvnitř mrazáku na zmrzlinu
C) uvnitř lidského těla

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební přehlídku REVIVAL INVAZE, která se uskuteční v pátek 25. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Pavlína Lešovská ze Šumperka, Martina Hejduková z Velkých Losin, Radka Pospíšilová z Kolšova, Petr Fišer ze Šumperka a Edita Mederová z Rejhotic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.