SPORT

Draci skončili na BAK cupu třetí

29. srpna 2011, 08:46, téma HOKEJ, Michal Šíma
Trutnov - Trutnovský BAK cup se šumperským hokejistům příliš nepovedl.
 Na závěr totiž podlehli polskému celku GKS Tychy. Polský tým se na turnaji prezentoval silovým pojetím hokeje a jednoduchou účelnou hrou, k čemuž přispíval i bývalý kapitán Vítkovic a hráč národního mužstva Roman Šimíček.
Draci však nedokázali pokrýt především Poláka Woznicu, jenž nejprve otevřel skóre v 9. minutě. Na jeho trefu sice dokázal odpovědět Vrána, avšak Woznica řádil dál a po necelé minutě Tychy opět vedly. 
Dvoubrankový náskok pro Poláky zařídil v polovině utkání Jakeš, a to již to se svěřenci Radka Kučery nevypadalo z hlediska umístění v turnaji vůbec dobře. Ve 44. minutě sice snížil Hulva, avšak byl to opět Woznica, kdo uklidnil polského vicemistra a upravil stav na konečných 4:2.
Draci se tak po rozpačitých výkonech umístili na BAK cupu třetí před domácím Trutnovem, jenž však dokázal bodovat právě se Šumperkem. Za úspěch se tak dá označit pouze úvodní remíza s Hradcem Králové, vítězem turnaje. Nejlepším hráčem Šumperka v turnaji byl po zásluze vyhlášen brankář Tomáš Štůrala.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).