SPORT

Draci skončili na BAK cupu třetí

29. srpna 2011, 08:46, téma HOKEJ, Michal Šíma
Trutnov - Trutnovský BAK cup se šumperským hokejistům příliš nepovedl.
 Na závěr totiž podlehli polskému celku GKS Tychy. Polský tým se na turnaji prezentoval silovým pojetím hokeje a jednoduchou účelnou hrou, k čemuž přispíval i bývalý kapitán Vítkovic a hráč národního mužstva Roman Šimíček.
Draci však nedokázali pokrýt především Poláka Woznicu, jenž nejprve otevřel skóre v 9. minutě. Na jeho trefu sice dokázal odpovědět Vrána, avšak Woznica řádil dál a po necelé minutě Tychy opět vedly. 
Dvoubrankový náskok pro Poláky zařídil v polovině utkání Jakeš, a to již to se svěřenci Radka Kučery nevypadalo z hlediska umístění v turnaji vůbec dobře. Ve 44. minutě sice snížil Hulva, avšak byl to opět Woznica, kdo uklidnil polského vicemistra a upravil stav na konečných 4:2.
Draci se tak po rozpačitých výkonech umístili na BAK cupu třetí před domácím Trutnovem, jenž však dokázal bodovat právě se Šumperkem. Za úspěch se tak dá označit pouze úvodní remíza s Hradcem Králové, vítězem turnaje. Nejlepším hráčem Šumperka v turnaji byl po zásluze vyhlášen brankář Tomáš Štůrala.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).