SPORT

Draci skončili na BAK cupu třetí

29. srpna 2011, 08:46, téma HOKEJ, Michal Šíma
Trutnov - Trutnovský BAK cup se šumperským hokejistům příliš nepovedl.
 Na závěr totiž podlehli polskému celku GKS Tychy. Polský tým se na turnaji prezentoval silovým pojetím hokeje a jednoduchou účelnou hrou, k čemuž přispíval i bývalý kapitán Vítkovic a hráč národního mužstva Roman Šimíček.
Draci však nedokázali pokrýt především Poláka Woznicu, jenž nejprve otevřel skóre v 9. minutě. Na jeho trefu sice dokázal odpovědět Vrána, avšak Woznica řádil dál a po necelé minutě Tychy opět vedly. 
Dvoubrankový náskok pro Poláky zařídil v polovině utkání Jakeš, a to již to se svěřenci Radka Kučery nevypadalo z hlediska umístění v turnaji vůbec dobře. Ve 44. minutě sice snížil Hulva, avšak byl to opět Woznica, kdo uklidnil polského vicemistra a upravil stav na konečných 4:2.
Draci se tak po rozpačitých výkonech umístili na BAK cupu třetí před domácím Trutnovem, jenž však dokázal bodovat právě se Šumperkem. Za úspěch se tak dá označit pouze úvodní remíza s Hradcem Králové, vítězem turnaje. Nejlepším hráčem Šumperka v turnaji byl po zásluze vyhlášen brankář Tomáš Štůrala.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).