SPORT

Draci si s předstihem zajistili první místo

19. prosince 2010, 10:23, téma HOKEJ, simi
Uherské Hradiště - Vítězstvím v Uherském Hradišti si šumperští hokejisté předplatili první příčku po základní části soutěže.
  Zápas na Slovácku však nebyl zdaleka lehkou procházkou. Domácí hrající v nejnižších patrech druholigové tabulky dlouho odolávali, ale poté se přecejen museli sklonit před lepšími Draky.
Ti v první třetině neúspěšně bušili do zodpovědně hrající obrany Hradiště, avšak co prošlo na bránu, to pochytal vynikající Kůdela.
Skóre tak otevřel až ve 26. minutě v poslední době ve skvělé formě hrající Červenka po samostatné akci - 0:1. Ihned po něm se znovu individuálně prosadil Jakub Hulva a vypadalo to na klidný průběh zbytku zápasu pro Šumperk. Bohužel, hosté ani přes místy drtivý tlak zlomovou třetí branku nepřidali. Navíc v závěru přesilovky při vyloučení Ambruze dostal kotouč za záda Štůraly exvsetínský Knebl a domácím svitla naděje.
Ve třetí třetině se domácí snažili o senzační vyrovnání, ale šumperská obranná hráz stála pevně, a tak se nějaký krásný hokej rozhodně nehrál. Ani Draci se totiž do nějakých výraznějších šancí dostat nedokázali. Šumperk nakonec svého soka doslova utrápil, přičemž konec všem snahám Uherského Hradiště učinil Michal Velecký střelou do prázdné branky při power-play domácích.
Šumperk tak vyhrál v Uherském Hradišti 3:1 a do nadstavby mezi nejlepšími šesti celky půjde z prvního místa. Mezi top šesti týmy odehraje každý s každým, jednou doma, jednou venku celkem deset zápasů a celkové pořadí poté určí postavení pro play-off, v němž se zcela nepochopitelně bude hrát pouze na dva vítězné zápasy a vítěz vyřazovacích bojů si poté bude moci vybojovat účast v první lize v prolínací soutěži s nejhoršími kluby z vyšší soutěže.

HC Uherské Hradiště - Salith Šumperk 1:3


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 23.12.2010 07:44
Titulek: Draci...
Autor: Miroslav Zahrádka
193
Četl jsem a jsem spokojen. Děda
Reagovat

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).