SPORT

Draci si připsali na BAK cupu další remízu

28. srpna 2011, 13:09, téma HOKEJ, Michal Šíma
Trutnov - Opět jeden bod, nyní však s druholigovým soupeřem a po špatném výkonu, si připsali do tabulky přípravného turnaje šumperští hokejisté.
 Domácí Trutnov, hrající druhou ligu skupinu střed, měl být pro Draky snadným soustem, avšak Šumperk se utkáním protrápil jen k rozpačité remíze 5:5.
Ačkoli se svěřenci Radka Kučery dostali do vedení zásluhou Veleckého střely z 10. minuty, k jasnému průběhu utkání tento úspěch zdaleka nevedl. Naopak do konce první části se již trefovali pouze domácí, kteří překonali Bošku celkem třikrát, kdy se postupně prosadili Hamerský, Šimoníček a Luštinec. 
Zřejmě bouřka v kabině pak odstartovala vcelku solidní druhou třetinu, kdy Draci dokázali srovnat se soupeřem krok a Trutnov výrazně přehrávali. Druhá branka Veleckého a vyrovnání Vrdlovce napovídalo, že v závěrečné dvacetiminutovce se Šumperk pokusí o vítězství, které by znamenalo velkou naději na prvenství v turnaji.
Ve třetím dějství se však opakovaly hrubé chyby z první třetiny, zbytečná vyloučení a neorganizovaná hra Draků, jež znamenaly jen neustálé dotahování náskoku Trutnova. Na branky Stehna a Vlčka dokázali odpovědět Matějka a Skoumal, ale i tak se jedná o jeden z nejhorších zápasů v letošní přípravě.
BAK cup bude zakončen v neděli, kdy se Draci utkají s polským týmem z Tychy.

Salith Šumperk - HC BAK Trutnov  5:5


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.