Draci si pohráli se Žďárem

8. prosince 2008, 13:19, simi
Draci si pohráli se Žďárem Šumperk - Šumperským hokejistům se v 23. kole druhé ligy postavil jeden z papírově slabších soupeřů, Žďár nad Sázavou.
Domácí hráči, vědomi si své větší kvality, se od začátku vrhli do útoku a Vajner v brance hostů mohl děkovat pouze střelecké smůle šumperského kapitána Romana Meluzína. V přesilové hře v 5. minutě se však již devět stovek diváků na tribunách dočkalo první branky ve Vejnarově síti. Lukáš Duba nejprve trefil tyč, avšak o pár chvil později se již po nahrávce Hulvy nemýlil - 1:0. Tento gól jakoby domácí ukolébal, protože i přes strašnou nemohoucnost Žďáru nedokázali Draci pojistit své vedení, a tak se šlo do kabin za stavu 1:0.

Ve druhé třetině Draci zapnuli vyšší rychlostní stupeň a donutili hosty k množství faulů, po nichž následovaly přesilovky a po nich góly. Ve 23. minutě si krásně nabruslil do pásma Plamenů Stejskal a ukázkovým blafákem prakticky rozhodnul zápas, protože Žďár se de facto nedostal za polovinu. V polovině utkání přidal třetí branku Brunec, a když znovu Stejskal zvyšoval na 4:0, vypadalo to na pořádný debakl, neboť hosté začali odpadat i fyzicky. Nutno jim ale přičíst k dobru, že se v závěrečné třetině nesnížili k tradičním druholigovým jatkám a zápas dohráli se ctí a zásluhou obrovské chyby šumperské rozehrávky se dokonce dočkali čestného gólu, který vsítil po pěkném blafáku Havelka. V té chvíli však měli o gól víc na svém kontě i Draci, protože se trefil Novosad. Tečku za utkáním pak udělal nádhernou bombou od modré Ján Vrtík, který tak upravil konečné skóre na 6:1.
Draci tak porazili Žďár nad Sázavou 6:1 a mohli si tak spolu s fanoušky vychutnat dlouhé oslavy na ledové ploše.

Salith Šumperk - Žďár nad Sázavou  6:1

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 9.12.2008 16:15
Titulek: f
Autor: Postřelmov
97
To teda brzo sem davate informoce kdys us davno ubehlo skoro tyden po utkani podle datumu stydte se
Reagovat

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Kde se odehrává děj animované komedie Emoji ve filmu?

A) uvnitř mobilního telefonu
B) uvnitř mrazáku na zmrzlinu
C) uvnitř lidského těla

Vstupenku na hudební přehlídku REVIVAL INVAZE, která se uskuteční v pátek 25. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Pavlína Lešovská ze Šumperka, Martina Hejduková z Velkých Losin, Radka Pospíšilová z Kolšova, Petr Fišer ze Šumperka a Edita Mederová z Rejhotic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.