SPORT

Draci se stále propadají

3. prosince 2009, 15:16, téma HOKEJ, Michal Šíma
Vrchlabí - V dalším zápase z kategorie velmi důležitých se šumperští hokejisté představili na ledě Vrchlabí.
Draci hráli o šanci navázat kontakt s předposledními celky tabulky, avšak stejně jako doma s Havířovem nebo v Benátkách utkání nezvládli. K již dost mizerné obraně, které citelně chybí zraněný Vosátko se přidala i velmi špatná produktivita a výsledkem není nic jiného než pobyt na poslední příčce tabulky a pokud nepřijde zlepšení, k němuž by přispěly kvalitní posily, zůstanou zde svěřenci trenéra Číhala hodně dlouho.
Ve Vrchlabí přitom Draci nezačali špatně. Pozorně bránili a co prošlo, to pochytal Hylák. Bohužel, na druhé straně nevyužil svojí příležitost ani Janečka. Při hře čtyři na čtyři pak napřáhl na modré čáře domácí Matějíček a prostřelil Hyláka - 1:0.
Vstup Šumperka do druhé třetiny byl katastrofální, domácí prakticky rozhodli o osudu utkání již ve 25. minutě. Nejprve využil přesilovou hru v 21. minutě Tvrdek a o čtyři minuty později se dostal ke skandálním třem dorážkám Rusnák - 3:0. Za hosty sice snížil Pospíšil vypůjčený z Třince, avšak na druhé straně Klimt vyhnal Hyláka z branky a uklidnil tak krkonošské publikum - 4:1. Jemnou korekci stavu ve třetí třetině měl na svědomí Tomáš Sedlák, ale jeho snížení s konečným výsledkem prakticky nic neudělalo.
Šumperk tak prohrál již pošesté v řadě a ztrácí na nesestupové příčky již mírně propastných sedm bodů. Nutně musí přijít posily. Vedení sice ve středu avizovalo příchod dvou útočníků, a to Přeučila z Ústí a Mihálika z Nitry, avšak kromě drobných úprav se sestava Draků nemění, nebot' se nejedná o výrazné tahouny, které by šumperský hokej tak potřeboval, a to zejména v obranné linii.


HC Vrchlabí - Salith Šumperk  4:2


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).