SPORT

Draci se stále propadají

3. prosince 2009, 15:16, téma HOKEJ, Michal Šíma
Vrchlabí - V dalším zápase z kategorie velmi důležitých se šumperští hokejisté představili na ledě Vrchlabí.
Draci hráli o šanci navázat kontakt s předposledními celky tabulky, avšak stejně jako doma s Havířovem nebo v Benátkách utkání nezvládli. K již dost mizerné obraně, které citelně chybí zraněný Vosátko se přidala i velmi špatná produktivita a výsledkem není nic jiného než pobyt na poslední příčce tabulky a pokud nepřijde zlepšení, k němuž by přispěly kvalitní posily, zůstanou zde svěřenci trenéra Číhala hodně dlouho.
Ve Vrchlabí přitom Draci nezačali špatně. Pozorně bránili a co prošlo, to pochytal Hylák. Bohužel, na druhé straně nevyužil svojí příležitost ani Janečka. Při hře čtyři na čtyři pak napřáhl na modré čáře domácí Matějíček a prostřelil Hyláka - 1:0.
Vstup Šumperka do druhé třetiny byl katastrofální, domácí prakticky rozhodli o osudu utkání již ve 25. minutě. Nejprve využil přesilovou hru v 21. minutě Tvrdek a o čtyři minuty později se dostal ke skandálním třem dorážkám Rusnák - 3:0. Za hosty sice snížil Pospíšil vypůjčený z Třince, avšak na druhé straně Klimt vyhnal Hyláka z branky a uklidnil tak krkonošské publikum - 4:1. Jemnou korekci stavu ve třetí třetině měl na svědomí Tomáš Sedlák, ale jeho snížení s konečným výsledkem prakticky nic neudělalo.
Šumperk tak prohrál již pošesté v řadě a ztrácí na nesestupové příčky již mírně propastných sedm bodů. Nutně musí přijít posily. Vedení sice ve středu avizovalo příchod dvou útočníků, a to Přeučila z Ústí a Mihálika z Nitry, avšak kromě drobných úprav se sestava Draků nemění, nebot' se nejedná o výrazné tahouny, které by šumperský hokej tak potřeboval, a to zejména v obranné linii.


HC Vrchlabí - Salith Šumperk  4:2


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).