SPORT

Draci prohráli v Novém Jičíně, rozhodne se v pátek

23. února 2011, 22:56, téma HOKEJ, Michal Šíma
Nový Jičín - Obavy leckterých šumperských fanoušků se potvrdily. Na ledě Nového Jičína Draci narazili na neprostupnou hráz a výsledkem byla porážka 1:3.
 Šumperští hokejisté sice vyrazili na půdu Gedosu s respektem zejména k obraně soupeře, ale porážku si nepřipouštěli. O to víc, když v 10. minutě po přihrávkách Hulvy a Vrdlovce skóroval Ambruz a hosté vedli.
  V dalším průběhu utkání se však Draci dopustili několika faulů a Nový Jičín tentokrát přesilovky sehrál dobře. Ve 26. minutě propálil vše, co mu stálo v cestě Hruška a zanedlouho dokonce dorazil Horák Macháčkovu ránu a Jičín vedl. Šance na vyrovnání se Šumperku naskytla zanedlouho, avšak místy i dvojnásobná převaha zůstala nevyužita. Naopak na druhé straně zužitkoval stejnou početní výhodu znovu Horák a před druhým odchodem do kabin poslal domácí do dvoubrankového vedení. To Nový Jičín zejména díky famóznímu výkonu Šrámka v brance udržel a stav se již nezměnil. O osudu celé série se tak rozhodne v pátek na domácím ledě Draků, kteří stejně jako druhý favorit semifinále, Orlová, budou hájit pověst favorita. Vyřazení by bylo obrovským překvapením, ale to je zatím předčasné, zvláště když svěřenci Radka Kučery jsou v letošním ročníku doma v podstatě neporazitelní.

TJ Nový Jičín - Salith Šumperk  3:1


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.