SPORT

Draci prohráli po špatném výkonu s Kadaní

10. března 2012, 19:45, téma HOKEJ, Michal Šíma
Šumperk - Šumperští hokejisté nestačili na domácím ledě na Kadaň a jejich náskok na Beroun se ztenčil na deset bodů.
 V první části byli Draci po většinu zápasu lepší, ale proti byl skvělý Závorka v brance Kadaně. Po deseti minutách byla rozježděná jen polovina hostů, kolem Štůraly se nemusel ani upravovat led. Domácí však spálili, co se dalo. Dvouminutová přesilovka pět na tři byla sehrána prakticky bez střel, naopak na konci první části navíc ujeli kadaňští  hráči a Novák dorazil pokus Charouska ve vlastním oslabení.
 Tyto okamžiky zřejmě daly jasný ráz dalšímu průběhu. Draci absolutně nemohoucní v zakončení, Kadaň v poklidu brání a vyráží do protiútoků. Postupem času se Šumperku přestalo dařit i kombinačně a na Tyršově stadionu se tak chvílemi hrál hokej úrovně krajského přeboru. Ve 35. minutě navíc dostal přesný pas mezi kruhy Mála a bylo to o dva góly. Když o pár chvil později vyslal do úniku Charouska Zmeškal a hostujíí útočník proměnil, vypadalo to s Draky hodně bledě.
Ve třetí třetině křeč svěřenců Radka Kučery pokračovala. Snaha se šumperským hostům upřít nedá, ale pozice pro střely většinou prováhali, nahrávky nebyly přesné a ke Kadani se navíc přiklánělo i štěstí, kterému však šel Závorka výrazně naproti.
Až v závěru využil přečíslení a přihrávku od Vrdlovce pěkným blafákem Plášek a zaznamenal tak alespoň čestný úspěch pro Draky.
Ti budou bojovat o další body směřující k - doufejme - poklidné záchraně v pondělí doma proti Písku.


Salith Šumperk - SK Kadaň  1:3


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.