SPORT

Draci prohráli i v Kadani a jsou předposlední

25. ledna 2012, 20:46, téma HOKEJ, Michal Šíma
Kadaň - Nešťastný scénář 43. kola hokejové první ligy se naplnil. Draci v novoroční krizi pokračují a prohráli v Kadani, zatímco Třebíč triumfovala na ledě Berouna.
 Mezi těmito třemi týmy se navíc rozdávají karty o nelichotivou předposlední pozici posílající do baráže a Černého Petra mají teď poprvé v sezoně Draci. 
Ti nastoupili v Kadani bez jednoho z klíčových beků Sedláka, který se zranil v domácím utkání proti Chomutovu. V úvodu zápasu se hrál vyrovnaný hokej, ale postupem času se domácí dostávali stále častěji před Štůralu a jeden z pokračujících závarů zužitkoval ihned po buly Andres a Kadaň vedla. Ve 14. minutě se navíc z akce dvou na jednoho prosadil Fiala a bylo to 2:0. 
Ve druhé třetině místo toho, aby se Šumperk snažil s výsledkem něco udělat, inkasoval potřetí. Sérii šancí domácího sportovního klubu zakončil přesnou střelou Polák. Stav 3:0 nedával svěřencům Radka Kučery velké naděje, přesto ještě do přestávky dokázal snížit Velecký a vykřesal tak jiskřičku naděje do závěrečné dvacetiminutovky. V té však Draci neskórovali a naopak při hře bez brankáře ještě jednou inkasovali, tentokrát z hole Heřmana.
Pohled na tabulku tak vypadá opět o něco hůř, zvláště když v sobotu přijede do Šumperka první Ústí nad Labem. Nutno však dodat, že do konce základní části zbývá ještě spousta zápasů a šumperští hokejisté mají v závěru vcelku přijatelný los, o následném play - down, kdy se spolu poperou týmy, co se nedostaly do play - off, nemluvě. 


SK Kadaň - Salith Šumperk  4:1


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 26.1.2012 19:12
Titulek: .
Autor: Půlnoční jezdec
154
Permanentní celosezónní krize pokračuje, jedna prohra za druhou, tomu říkám úspěšný sport, tomu se říká reprezentace města!!!
Však co, radnice peníze na to má!
Reagovat

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).