SPORT

Draci prohráli i v Kadani a jsou předposlední

25. ledna 2012, 20:46, téma HOKEJ, Michal Šíma
Kadaň - Nešťastný scénář 43. kola hokejové první ligy se naplnil. Draci v novoroční krizi pokračují a prohráli v Kadani, zatímco Třebíč triumfovala na ledě Berouna.
 Mezi těmito třemi týmy se navíc rozdávají karty o nelichotivou předposlední pozici posílající do baráže a Černého Petra mají teď poprvé v sezoně Draci. 
Ti nastoupili v Kadani bez jednoho z klíčových beků Sedláka, který se zranil v domácím utkání proti Chomutovu. V úvodu zápasu se hrál vyrovnaný hokej, ale postupem času se domácí dostávali stále častěji před Štůralu a jeden z pokračujících závarů zužitkoval ihned po buly Andres a Kadaň vedla. Ve 14. minutě se navíc z akce dvou na jednoho prosadil Fiala a bylo to 2:0. 
Ve druhé třetině místo toho, aby se Šumperk snažil s výsledkem něco udělat, inkasoval potřetí. Sérii šancí domácího sportovního klubu zakončil přesnou střelou Polák. Stav 3:0 nedával svěřencům Radka Kučery velké naděje, přesto ještě do přestávky dokázal snížit Velecký a vykřesal tak jiskřičku naděje do závěrečné dvacetiminutovky. V té však Draci neskórovali a naopak při hře bez brankáře ještě jednou inkasovali, tentokrát z hole Heřmana.
Pohled na tabulku tak vypadá opět o něco hůř, zvláště když v sobotu přijede do Šumperka první Ústí nad Labem. Nutno však dodat, že do konce základní části zbývá ještě spousta zápasů a šumperští hokejisté mají v závěru vcelku přijatelný los, o následném play - down, kdy se spolu poperou týmy, co se nedostaly do play - off, nemluvě. 


SK Kadaň - Salith Šumperk  4:1


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 26.1.2012 19:12
Titulek: .
Autor: Půlnoční jezdec
173
Permanentní celosezónní krize pokračuje, jedna prohra za druhou, tomu říkám úspěšný sport, tomu se říká reprezentace města!!!
Však co, radnice peníze na to má!
Reagovat

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).