SPORT

Draci prohráli i odvetu v Chrudimi

8. září 2007, 22:08, Rejdakce
Draci prohráli i odvetu v Chrudimi Chrudim - Poslední prověrku před prvním kolem druhé nejvyšší soutěže hokejisté Šumperka prohráli. Na ledě největšího favorita druhé ligy - týmu z Chrudimi - prohráli, stejně jako v úterý v Šumperku, o dvě branky. Bojující Draci podlehli domácím borcům 3:5, sekundu před koncem hosté inkasovali při dvojnásobné přesilovce. Rozhodčí Chlaň také jednu branku domácích neuznal. Draci tak radost z vítězství okusili naposledy 9. srpna v Olomouci, kde je s přáním opět v tomto městě zvítězit podpoří mnoho šumperských fanoušků, kteří se na utkání chystají.
přát., 6.9.2007 17:00
 
HC Chrudim 5
 
HOKEJ ŠUMPERK 2003 3

 


Podrobnosti:

Třetiny: 1:0, 1:1, 3:2.
Branky a nahrávky: 17:39 Žák (Daňo), 26:35 Horák (Daňo), 47:35 Žák (Pospíšil, Kvassay), 52:02 Stavenský (Horák), 59:59 Kuncl (Doseděl) - 31:25 Bařica (Špelda), 41:10 Sloboda (Stejskal), 48:48 Antonovič (Obdržálek). Rozhodčí: Chlaň - Padevět, Ježek. Vyloučení: 6:12. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 135. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2, 3:3, 5:3.
 
Chrudim: Němec - Konta, Doseděl, Kvassay, Daňo, Kunco, Kiš - Pospíšil, Horák, Zadina - Bělohlávek, Stavenský, Bláha - Potůček, Žák, Král - Beránek
 
Šumperk: Tihlář - Špelda, Bednárek, Sloboda, Kaltenböck, Stráňovský, Giba, Ondráček, Šindler - Kratěna, Meluzín, Bařica - Martinka, Ohnutek, Stejskel - Čížek, Antonovič, Obdržálek - Pekr, Kočan


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).