SPORT

Draci přišli o body minutu a půl před koncem

6. února 2008, 01:16, Rejdakce
Draci přišli o body minutu a půl před koncem Třebíč - 58:36. Takový čas svítil na časomíře, když Petr Zahradník, hráč Třebíče, potřetí překonal Jakuba Lva. Bohužel pro Šumperk, tato branka rozhodla o osudu utkání, jelikož až do této chvíle byli Draci ve hře o body. Do utkání sice vstoupili lépe domácí, kteří se v úvodu dostali do vedení, v polovině utkání to bylo již o dvě branky, jenže Draci zbraně nesložili a během krátké chvíle se díky Ondráčkově trefě znovu dostali na dostřel. Vyrovnání pak přinesla dělovka Jiřího Osiny v polovině třetí třetiny. Jenže štěstí stálo při domácích, kteří v závěru vybojovali velice důležité vítězství 3:2.
42.kolo, 6.2.2008 18:00
 
SK Horácká Slavia Třebíč 3
 
HOKEJ ŠUMPERK 2003 2

Podrobnosti:
Třetiny: 1:0, 1:1, 1:1.
Branky a nahrávky: 4:19 Dibelka (Dolníček), 33:06 Burian V. (Trončínský), 58:36 Zahradník (Sedláček, Bárta) - 35:02 Ondráček (Grill), 48:01 Osina (Galvas, Oliverius). Rozhodčí: Fraňo - Hejduk, Křivský. Vyloučení: 9:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 1650. Střely na branku: . Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2.
 
Třebíč: Luňák (Nedvídek) - Hrbáček, Trončínský - Malena, Sedláček - Sláma L., Sláma B. - Bulička, Kaláb - Burian V., Dolníček, Kreuzer - Čech, Zahradník, Heřman - Látal, Nahodil, Bárta - Přibyl, Obdržálek, Dibelka
 
Šumperk: Lev (Tihlář) - Galvas, Osina, Hrčka, Fojtík, Špelda, Ondráček, Formánek, Šindler, Antonovič, MEluzín, Ambruz, Stejskal, Bláha, Rákos, Grill, Komínek, Taragel, Kubica, Oliverius, Bařica


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kde se odehrává děj animované komedie Emoji ve filmu?

A) uvnitř mobilního telefonu
B) uvnitř mrazáku na zmrzlinu
C) uvnitř lidského těla

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební přehlídku REVIVAL INVAZE, která se uskuteční v pátek 25. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Pavlína Lešovská ze Šumperka, Martina Hejduková z Velkých Losin, Radka Pospíšilová z Kolšova, Petr Fišer ze Šumperka a Edita Mederová z Rejhotic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.