SPORT

Draci přehráli poslední Most

5. listopadu 2011, 20:53, téma HOKEJ, Michal Šíma
Šumperk - Jeden z mála zápasů, ve kterém by byli favoritem, zvládli šumperští hokejisté na výbornou.
 Poslední Baník Most totiž od začátku do konce předváděl antihokej, přičemž jeho vyčkávací taktika nebyla ani zdaleka podložena hokejovým umem.
Začátek utkání byl jasně v režii Draků. Útok za útokem se valil na lotyšského brankáře Lusinše, jenž však vychytal i nemožné. Tři tutovky spálil Plášek, štěstí neměl ani Cink, Holík a další. Most navíc z ojedinělé šance a náhodného odrazu vytěžil střelu od modré v podání Látala, jež se ukázala jako gólová, Štůrala měl zakrytý výhled - 0:1 po první třetině.
Lehce křečovití Draci se však znovu hnali do ofenzivy a zaslouženou odměnou jim byl vyrovnávací gól. Mičulka ve svém druhém střídání dostal nabito od Vrdlovce a krásnou střelou překonal Lusinše. Paradoxně po obdržené brance předvedli hosté nejlepší pasáž utkání, kdy musel Štůrala několikrát zasahovat, avšak příležitosti hráčů v bílozeleném se tvořily převážně velice nahodile. Draci naopak dál bušili do obrany Mostu, ale do vedení se dostali až ve 32. minutě. Sedlák krkolomně přihrál Hulvovi a ten pohotově zakončil- 2:1. Minutu nato pak zdvojnásobil vedení Šumperka kapitán Holík ve dvojnásobné přesilovce a kolébkou posléze oslavil čtvrteční narození syna Jakuba.
Ve třetí třetině zlomil hned v úvodu jakýkoliv odpor Baníku Hulva po úniku z pravé strany a bylo rozhodnuto. Most totiž i do této doby působil jako spící panna a jen zásluhou neskutečné křeče v zakončení v podání Draků neodjel z podhůří Jeseníků s desítkou. Další góly v síti bezmocného Lusinše měli na svědomí Mičulka a poté Cink.
Draci tak získali povinné tři body a pohled na tabulku je hned o něco příjemnější. Šumperk je desátý, leč se smečkou pronásledovatelů v nejbližší blízkosti. Mnohé tak zřejmě napoví středeční duel na ledě dvanácté Třebíče.

Salith Šumperk - HC Baník Most  6:1


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 6.11.2011 16:29
Titulek: .
Autor: makarov
43
Jedna výhra? To není podstatné, ani dojemné.
Trvám na zrušení ledního hokeje v Šumperku, rozprášení žoldáků. Můžou si šmrdlat hokej na kolečkových bruslích, je to levné, dostupné a bude to zábava pro celou oblast pod Jesníky. Jak říkám, taková Horská liga za účasti okresu Šumperk a Jeseník by neměla chybu. Už se na tom pracuje!
"Hokej s míčkem" kdysi hráli v chudém SSSR v padesátých létech, velký peopagátor, trenér Anatolij Tarasov, a jací se z nich stali šampióni.
Reagovat
Datum: 7.11.2011 10:32
Titulek: Re: .
Autor: Fanda
51
Váš pseudovtipný příspěvek beru jako jistou Šperlichiádu aneb smrt šumperskému hokeji, za každou cenu a je jedno proč ;) Zalez makarove a už nevylízej, choď si na fotbal, tam určitě uvidíš dříče a bojovníky. Jen škoda, že za ně hraje míň odchovanců jak za hokejisty...
Reagovat
Datum: 8.11.2011 17:11
Titulek: .
Autor: Bobby Orr
61
135
Musím tě upozornit Kastnere, že diskuze je o "hokejistech", zatím. Fotbalu nerozumíš, tak o něm nepiš.
Reagovat

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.