SPORT

Draci potvrdili zlepšené výkony a vyhráli v Písku

15. února 2012, 20:35, téma HOKEJ, Michal Šíma
Draci potvrdili zlepšené výkony a vyhráli v Písku Písek - Šumperští hokejisté bodovali již ve čtvrtém utkání po sobě, a to rovnou naplno.
 V Písku však nečekalo svěřence Radka Kučery nic lehkého. Domácí se rvou o play-off, Draci se zase chtěli vzdálit barážovým pozicím.
Úvod utkání však byl pro hráče v modrém doslova hororový. Nejprve šel pykat za vysokou hůl Holík, kterého následoval za zdržování hry Suchý. Domácí dvojnásobnou přesilovku využili zásluhou Nedorostovy teče přihrávky od Nouzy. Postupem času však hosté hru vyrovnali a odměnou jim bylo vyrovnání Červenky, jenž zužitkoval přečíslení dvou na jednoho. O dvě minuty později se navíc ujala střela Hulvy, čímž Draci dokonali obrat v utkání na 2:1.
Ve druhé části se hrál svižný hokej a jak Štůrala, tak Sedláček si na nedostatek práce rozhodně nemohli stěžovat. Ve 29. minutě navíc Šumperk hrál přesilovku a odskočil na rozdíl dvou branek. Holík vypálil od modré čáry a Novotný dorazil kotouč do sítě. Písek se však brzy dočkal korekce stavu. V 35. minutě se ze skrumáže prosadil Melka a bylo to 2:3.
Karty do závěrečné dvacetiminutovky byly tedy rozdané. Písek se hnal do útoku, ale ztroskotával na vynikajícím Štůralovi, jenž držel hubený náskok Draků. Minutu před koncem navíc při power-play domácí chybovali a Hulva definitivně rozhodl i zisku tří bodů pro Šumperk. 
Díky prohře Berouna s posledním Mostem se touto výhrou Salith osamostatnil na dvanácté příčce. V sobotu však přijde zápas, kde pozice v tabulce jdou stranou. Derby s Olomoucí se blíží.

IHC Písek - Salith Šumperk  2:4


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).