SPORT

Draci poprvé stoprocentní venku

26. října 2011, 21:15, téma HOKEJ, Michal Šíma
Kadaň - Poprvé od senzačního vítězství na nájezdy v Chomutově se Draci dočkali vytouženého bodového zisku z venkovního hřiště. Šumperští hokejisté vezou tři body z Kadaně.
 Šumperští hokejisté si proložili domácí přetěžké utkání s Chomutovem a Ústím výletem do daleké Kadaně, kde se jim v minulosti příliš nedařilo. Naštěstí letos přinesla tato pouť velice cenné tři body.
Úvodní minuty se nesly v oťukávacím duchu. Kromě jedné přesilovky na každé straně se toho před oběma brankáři moc nestalo. Až ve 12. minutě rozjel pěknou akci domácích Charousek, jehož dílo dokončil z dorážky Stoklasa a Kadaň vedla. Z vedení se však hrstka domácích fanoušků neradovala dlouho. V 15. minutě se totiž před Závorkou nejrychleji zorientoval Brunec a pohotově vyrovnal - 1:1. Více ze hry pak měli povzbuzení Draci, ale do konce třetiny se jim vstřelit další gól nepodařilo. Převahu si však svěřenci Radka Kučery přenesli i do druhé části. Přečíslení dvou na jednoho hned v úvodu přetavil Marek Haas ve vedení Draků. Podobně rychle jako předtím Šumperk však odpověděl i domácí SK. Exchomutovský Skořepa překonal Štůralu střelou do horní poloviny branky a začínalo se znovu. Reagovat na tuto branku mohl Hulva, ale trefil jen tyč. Ve 35. minutě se tak Kadaň dostala znovu do vedení, když nahození Skořepy usměrnil za Štůralu Chlouba. Do třetice všeho dobrého se však inkasující tým zmohl na velice rychlou korekci stavu. Hulva ujel obraně domácích a střelou nad beton opět vyrovnal.
Nerozhodný stav po dvou třetinách nevydržel v závěrečné dvacetiminutovce příliš dlouho. Roman Meluzín překonal Závorku nemastnou neslanou střelou od modré čáry a Šumperk po delší době opět vedl. Tentokrát však již nedošlo k odpovědi ze strany Kadaně. Draci pečlivou defenzivní prací drželi svého soka na distanc a ten si kromě tyčky Mazance, kdy měl Šumperk velké štěstí, větší šance nevypracoval.
Draci tak zvítězili v Kadani 4:3 a posunuli se na desátou příčku tabulky jen o skóre za svého středečního soupeře.

SK Kadaň - Salith Šumperk  3:4


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 28.10.2011 19:43
Titulek: hokej je tvrdá hra
Autor: Bobby Orr
21
106
na smutném konci a faktu propadnutí do potupné baráže se nemění nic, ani měkké "f"
Reagovat
Datum: 29.10.2011 11:26
Titulek: .
Autor: makarov
104
128
V Uničově majitel pan Sršeň ukončil letité špatné zkušenosti s žoldády. Začne jen domácími, odchovanci, nebo hráči z blízkého okolí, kteří budou bojovat za Uničov.
Šumperský hokejový boss Velčovský ho může směle napodobit. http://sumpersky.denik.cz/hokej_region/unicovsky-hokej-zacina-od-nuly-sazi-na-mlade-hrace.html
Reagovat

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).