SPORT

Draci podlehli Písku

4. ledna 2012, 20:43, téma HOKEJ, Michal Šíma
Draci podlehli Písku Šumperk - vstup do roku 2012 se šumperským hokejistům nepovedl.
 V prvním utkání po vánoční pauze totiž na domácím ledě nestačili na neoblíbeného soupeře z Písku a opět ztratili osmou pozici.
Písek totiž vstoupil do utkání velice povedeným způsobem a již v první minutě se radoval ze vstřelené branky. Luňák v pádu zasunul kotouč za Štůralu a hosté vedli. Tvrdý direkt s domácími zamával a v krátkém čase předvedli několik nepřesností a hodně nepovedenou přesilovku. Když se k tomu přidá tradičně náročné publikum, nervozita svazovala Drakům hokejky čím dál více. Až v 9. minutě dokázal z ničeho nic vyrovnal Hlinka střelou z otočky - 1:1. Nerozhodný stav však nevydržel dlouho. Hulva ve své šancí v 11. minutě selhal a podle pravidla nedáš - dostaneš se na druhé straně prosadil Mrkvička - 1:2.
Druhá část se nesla ve znamení trápení Šumperka. Písek byl i přes své vedení aktivnějším celkem a naděje Draků držel hlavně Štůrala. Ve 35. minutě navíc přidal třetí branku hostů Šperger a s domácími to vypadalo zle. Zvláště, když na konci třetiny neproměnili dvojnásobnou početní převahu.
Šance na bodový zisk však vrátil do reality ve 46. minutě Ondráček, když po návratu z trestné lavice zužitkoval pas od Pláška.
To však vylo ze strany Šumperka vše. Draci tak prohráli na domácím ledě s Pískem 2:3. Napravit si reputaci však můžou svěřenci Radka Kučery už v sobotu, kdy se v třaskavém derby představi v Olomouci.

Salith Šumperk - IHC Písek  2:3


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s TÝDNEM o 4 krát 2 vstupenky na pořad scénického čtení LiStOVáNí s herci Alanem Novotným a Jiřím Resslerem, který se uskuteční ve středu 28. března v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtyř čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Který populární herec je propagátorem a hlavní tváří cyklu scénického čtení LiStOVáNí?

A) Lukáš Hejlík
B) Ondřej Sokol
C) Pavel Liška

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku, vyhráli Tomáš Tesař ze Šumperka, Marie Maráková ze Šumperka, Helena Unzeitigová ze Zábřeha, Petr Doleček z Bludova a Zdenka Klimešová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).