SPORT

Draci podlehli i Velkému Meziříčí

15. prosince 2008, 09:33, simi
Draci podlehli i Velkému Meziříčí Šumperk - Po trošku smolné prohře doma s Novým Jičínem si šumperští hokejisté opět nepřipsali žádný bod do druholigové tabulky. Zatímco minulá prohra před domácím publikem se dá omluvit s ohledem na předchozí dobré výsledky, sobotní neúspěch se nedá označit jinak než jako blamáž. A to obrovskou. Velké Meziříčí totiž doposud okupovalo poslední příčku ze všech šestnácti účastníků.
 Až výhra nad Šumperkem je posunula před Břeclav. Co je ale závažnější je fakt, že šumperští profesionálové nedokáží vyhrát na ledě zcela amatérského týmu, kdy (při vší úctě k hráčům místního HHK) převyšují hokejovou kvalitou a uměním propastným způsobem.

Na nejužším kluzišti ve střední Evropě se od začátku odehrávalo tradiční utkání v podání šumperských hokejistů. Převaha výrazná, góly žádné, efektivita soupeře abnormální. Exšumperský Betinec v bráně domácích se stal hrdinou, když za svá záda pustil jen dvě střely z holí Vrtíka a Osiny. Na druhé straně Maláč neměl tolik práce, ale v rozhodujících okamžicích byli střelci VelMezu úspěšnější. Draci sice stáhli vedení domácích 1:0 i 2:1 a zápas se tvářil dlouho remízově, avšak proti byl Luboš Kunstmüller a tři minuty před koncem strhl vedení na stranu domácích. Poslední ránu do vazu šumperských barev zasadil v poslední minutě Jonáš a upravil tak konečný stav na 4:2.
Draci se tak vzdali možnosti eventuálního postupu na třetí či druhou pozici a naopak budou muset čelit páté Opavě a dalšímu propadu. Senzační vítězství naopak posunulo Velké Meziříčí na předposlední příčku, kdy za zády mají Břeclav.

HHK Velké Meziříčí - Salith Šumperk  4:2Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 15.12.2008 23:45
Titulek: Bez titulku
Autor: miloš
94
Nic než ostuda od profesionálního celku který myslí napostup!!!
Reagovat

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s TÝDNEM o 4 krát 2 vstupenky na pořad scénického čtení LiStOVáNí s herci Alanem Novotným a Jiřím Resslerem, který se uskuteční ve středu 28. března v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtyř čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Který populární herec je propagátorem a hlavní tváří cyklu scénického čtení LiStOVáNí?

A) Lukáš Hejlík
B) Ondřej Sokol
C) Pavel Liška

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku, vyhráli Tomáš Tesař ze Šumperka, Marie Maráková ze Šumperka, Helena Unzeitigová ze Zábřeha, Petr Doleček z Bludova a Zdenka Klimešová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).