SPORT

Draci po deseti kolech prohráli

20. října 2010, 20:57, téma HOKEJ, Michal Šíma
Valašské Meziříčí - Na neoblíbeném stadionu ve Valašském Meziříčí se představili ve středu šumperští hokejisté.
Nepříjemní Bobři se letos sice potácejí v polovině druholigové tabulky a jen s obtížemi se vyrovnávají s odchodem klíčového útočníka Šebesty, avšak zvláště na domácí půdě jsou pokaždé těžkým protivníkem.

Také do utkání se Šumperkem vstoupili Valaši bez bázně a ujali se vedení již ve 4. minutě, kdy se prosadil nejlepší střelec domácích Matějný. Draci ale disponují velmi silnou útočnou fází a za necelé dvě minuty vyrovnal nejproduktivnější bek soutěže Holík po pasu Meluzína - 1:1. V poslední minutě pak poslal favorita z podhůří Jeseníků poprvé v zápase do vedení Martin Ambruz. Jeho druhý gól po návratu do týmu znamenal vedení 2:1. 

Ve druhé třetině však byli výrazně aktivnější Bobři. Ti díky dvojnásobné přesilové hře nejprve vyrovnali a ještě ve 25. minutě otočili vývoj utkání. První branku vstřelil Kostelňák tvrdou ranou a druhý zásah do šumperské sítě měl na svědomí zkušený Bacul z bezprostřední blízkosti. 
To však ze zvratů v tomto duelu nebylo zdaleka vše. Ve 38. minutě se z rychlého brejku prosadil nejproduktivnější hráč ligy Velecký a bylo znovu vyrovnáno. 

Na začátku třetí třetiny pak vrátil vedení na stranu Draků Fischer, bohužel ne na dlouho. Další přesilová hra pěti proti třem pro domácí, znamenala vyrovnání z hole Vašuta - 4:4. V 54. minutě tu byl navíc další obrat, jelikož Bacul svým druhým gólem znovu strhl vedení na stranu domácích. Dvě minuty před koncem pak definitivně utnul snahu Draků šestým gólem ValMezu Bokroš a bylo rozhodnuto. 

Draci však stále zůstávají na prvním místě o bod před Opavou, avšak šest branek v síti by lídr kterékoliv ligy dostávat neměl, bez ohledu na podivná oslabení.


HC Bobři Valašské Meziříčí - Salith Šumperk  6:4Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.