Draci otočili utkání v Havířově

2. února 2011, 23:03, téma HOKEJ, Michal Šíma
Havířov - Šumperští hokejisté si s předstihem zajistili první místo pro boje v play-off.
Opět ve značně kombinované sestavě nastoupili Draci k zápasu na horké půdě havířovského AZ. Nemocné Meluzína s Hulvou nahradili ve druhém útoku Fisher a nová tvář Vrdlovec, naopak v centru třetí formace se objevil znovu kanonýr Velecký.
Ústřední postavou prvních minut však byl brankář Tomáš Štůrala, jenž pochytal několik nebezpečných střel, leč na tu z 16. minuty z hole Maruny byl i on krátký. Havířov vedl a opticky měl více ze hry, na šance však bylo utkání více méně vyrovnané. Vyrovnat se podařilo Gewiesemu, který v přesilovce zaznamenal svůj první gól v seniorských soutěžích. On i Navrátil, věkem ještě dorostenci, musí vypomáhat šumperskému áčku při zranění stabilního beka Drtila, jenž laboruje se zlomeným malíčkem.
Domácí se však ujali znovu vedení v polovině zápasu. Dva hráči, hrající minulou sezonu krátce i za Šumperk, Daneček a Potočný zařídili druhou branku Havířova.
Ve třetí třetině ale stříleli góly jen hráči ve žlutém. Dračí obrat v utkání zařídili postupně Brunec dorážející Cinkovu střelu, Haas obkrouživší branku a Holík svojí tvrdou střelou.
Konečné skóre 2:4 tak dokumentuje lépe zvládnuté klíčové pasáže zápasu ze strany Šumperka.  Na druhou Orlovou tak mají Draci náskok jedenácti bodů, přičemž odehrát zbývají pouhé tři zápasy. Jako nejpravděpodobněji se jeví jako čtvrtfinálový soupeř tým Opavy, jenž ztrácí na osmém místě na sedmý Hodonín pět bodů.

AZ Havířov - Salith Šumperk  2:4

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Kde se odehrává děj animované komedie Emoji ve filmu?

A) uvnitř mobilního telefonu
B) uvnitř mrazáku na zmrzlinu
C) uvnitř lidského těla

Vstupenku na hudební přehlídku REVIVAL INVAZE, která se uskuteční v pátek 25. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Pavlína Lešovská ze Šumperka, Martina Hejduková z Velkých Losin, Radka Pospíšilová z Kolšova, Petr Fišer ze Šumperka a Edita Mederová z Rejhotic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.