SPORT

Draci Olomouc tentokrát nepřekvapili

7. ledna 2012, 19:45, téma HOKEJ, Michal Šíma
Olomouc - V ostře sledovaném derby vyhrál i napotřetí domácí tým. Mora tentokrát nedala Šumperku jedinou šanci.
 Draci, ač podporováni velice hlasitou skupinou svých fanoušků, nedokázali favoritovi a třetímu týmu ligy vzdorovat, natož se poprat o bodový zisk.

Utkání sice začalo z obou stran vlažně a Šumperk dvě oslabení skvěle ubránil, ale to třetí již ne. Střelu Nedbálka totiž Štůrala jen vyrazil a Kucharczyk pohodlně otevřel skóre - 1:0. Stejný hráč o pár minut později v dalším souboji se Štůralou tentokrát prohrál.

Ve druhé části však brankář hostů kapituloval podruhé. Marosz se prokličkoval až do těsné blízkosti šumperské svatyně a zvýšil na 2:0. Naděje svěřenců Radka Kučery nabraly trochu reálnějších obrysů ve 25. minutě, když zužitkoval přihrávku Brunce Vrdlovec. Následovala však celá řada šancí Kohoutů a jednu z nich dokázal proměnit Michal Pšurný a bylo to zase o dva góly. Nutno dodat, že další pokusy Olomouce zlikvidoval pozorný Štůrala. 

Toho však nechali jeho beci znovu na holičkách na začátku třetí části, když nechali dorážet Ministra, a bylo rozhodnuto. Se stavem 4:1 již Draci neměli sílu pohnout a naopak domácí přidali ještě jeden zásah zásluhou Bartoně.

Olomouc tak porazila Šumperk 5:1. Draci budou mít další možnost na zisk prvních bodů v roce 2012 ve středu, kdy přivítají nepříjemné Benátky nad Jizerou.


HC Olomouc - Salith Šumperk  5:1


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 8.1.2012 12:38
Titulek: -
Autor: °°°°° : °
95
Konečně napsal Šíma pravdu, prohra už dávno není překvapením, to je REALITA!
Reagovat