SPORT

Draci Olomouc tentokrát nepřekvapili

7. ledna 2012, 19:45, téma HOKEJ, Michal Šíma
Olomouc - V ostře sledovaném derby vyhrál i napotřetí domácí tým. Mora tentokrát nedala Šumperku jedinou šanci.
 Draci, ač podporováni velice hlasitou skupinou svých fanoušků, nedokázali favoritovi a třetímu týmu ligy vzdorovat, natož se poprat o bodový zisk.

Utkání sice začalo z obou stran vlažně a Šumperk dvě oslabení skvěle ubránil, ale to třetí již ne. Střelu Nedbálka totiž Štůrala jen vyrazil a Kucharczyk pohodlně otevřel skóre - 1:0. Stejný hráč o pár minut později v dalším souboji se Štůralou tentokrát prohrál.

Ve druhé části však brankář hostů kapituloval podruhé. Marosz se prokličkoval až do těsné blízkosti šumperské svatyně a zvýšil na 2:0. Naděje svěřenců Radka Kučery nabraly trochu reálnějších obrysů ve 25. minutě, když zužitkoval přihrávku Brunce Vrdlovec. Následovala však celá řada šancí Kohoutů a jednu z nich dokázal proměnit Michal Pšurný a bylo to zase o dva góly. Nutno dodat, že další pokusy Olomouce zlikvidoval pozorný Štůrala. 

Toho však nechali jeho beci znovu na holičkách na začátku třetí části, když nechali dorážet Ministra, a bylo rozhodnuto. Se stavem 4:1 již Draci neměli sílu pohnout a naopak domácí přidali ještě jeden zásah zásluhou Bartoně.

Olomouc tak porazila Šumperk 5:1. Draci budou mít další možnost na zisk prvních bodů v roce 2012 ve středu, kdy přivítají nepříjemné Benátky nad Jizerou.


HC Olomouc - Salith Šumperk  5:1


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 8.1.2012 12:38
Titulek: -
Autor: °°°°° : °
96
Konečně napsal Šíma pravdu, prohra už dávno není překvapením, to je REALITA!
Reagovat

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.