SPORT

Draci neuspěli ani v Jihlavě

22. října 2011, 22:13, téma HOKEJ, Michal Šíma
Jihlava - Šumperští hokejisté nedokázali zvítězit ani v Jihlavě a venku bohužel drží hrozivou bilanci pouhopouhých dvou bodů.
 Svěřenci trenéra Kučery se na Vysočině představili již s brankářem Štůralou na lavičce a posléze v průběhu druhé třetiny i v brance. V obraně nastoupil mladý obránce Pastor z Vítkovic a ve čtvrté řadě uzdravený Matějka, chyběl naopak Velecký.
V první třetině Draci drželi krok se soupeřem, avšak nevyvarovali se dvou chyb a ty potrestal nový hráč v dresu Jihlavy - plzeňský Mrňa. Ten zařídil domácím dvoubrankové vedení již v 7. (respektive 9.) minutě. Šumperk však dokázal do prvního odchodu do kabin snížit, když Tesaříkovu přesilovkovou ránu tečoval Brunec. 
Ve druhé části však domácí znovu odskočili na rozdíl dvou branek, když se trefil Kolafa. Draci poté ale převzali iniciativu a dočkali se zasloužené odměny. Štůrala v brance dal hře hostů nový impuls. Nejprve snížil svou druhou trefou v utkání Brunec a před přestávkou prostřelil Novotného kapitán Šumperka Holík. Stav 3:3 dával Drakům zajímavé naděje na bodový zisk.
Hra ze zajištěné obrany se však hostům dařila jen do 47. minuty, když poslal Duklu znovu do vedení kapitán Hodek. Další branky v šumperské síti pak znamenaly definitivní rozhodnutí utkání. Postupně se totiž prosadili Malena, Čachotský a znovu Hodek,a tak si Draci odvážejí z Vysočiny nelichotivou porážku 7:3.
Další utkání sehrají šumperští hokejisté v pondělí doma, kdy přivítají velice silný Chomutov.


HC Dukla Jihlava - Salith Šumperk  7:3


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 23.10.2011 11:51
Titulek: .
Autor: makarov
42
112
Hola, hola, druhá liga volá!
Draci opět shořeli jak papír. Navrhuji oddíl zrušit. Hrát by se měla jen "Jesenická horská liga" za účasti mužstev z okolí. Z úsporných důvodů by bohatě postačil in-line hokej. Proč pro ty žebráky vyrábět drahý, umělý led?
Tito krajánci jsou všem jen pro smích a to tak, že několik roků po sobě.
Ještě zdůrazňuji, kompetentní osoby by se měli uchopit za nos.
Reagovat

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).